Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Koreańczyk krytykuje grę w kalmary po tym, jak w programie użył swojego prawdziwego numeru telefonu bez…

30 września 2021, 14:16 | Zaktualizowano: 30 września 2021, 14:24

Mężczyzna otrzymuje ponad 4000 telefonów dziennie od fanów Squid od czasu pojawienia się programu Netflix.

Koreańczyk dzwoni gra w kalmary Aby użyć swojego numeru telefonu do przeglądania serwisu Netflix bez żadnego ostrzeżenia ani pozwolenia.

Członkowie gra w kalmary Już wiesz, że rekordowy koreański dramat opowiada historię 456 osób, które postanawiają zaryzykować swoje życie w serii śmiertelnie niebezpiecznych gier survivalowych, aby wygrać nagrodę w wysokości ponad 45,6 miliarda KRW. Zaprosić uczestników do udziału, za ludźmi gra w kalmary Rozdaj wizytówki z numerem, pod który gracze muszą zadzwonić.

Jednak jeden z numerów to prawdziwy numer osoby i od tego czasu jest bombardowany żartobliwymi telefonami gra w kalmary wyszedł.

Czytaj więcej: Czy będzie sezon 2 Squidów? Jak wyglądał koniec drugiego sezonu?

Koreańczyk rzuca Squid Game po tym, jak bez pozwolenia użył swojego prawdziwego numeru telefonu w programie

Koreańczyk krytykuje grę w kalmary po tym, jak bez pozwolenia użył w programie swojego prawdziwego numeru telefonu.

Zdjęcie: Netflix


Mężczyzna, który prosił, aby nie być wymienianym, powiedział: MBC Obecnie jest zalewany telefonami, SMS-ami, a nawet zdjęciami przez cały dzień i noc. Mówi, że otrzymuje ponad 4000 telefonów dziennie, głównie od fanów Netflix, którzy już próbują się zaangażować gra w kalmary, nieświadomy, że to fikcja, czy tylko żart, który go nazywa.

Mężczyzna powiedział też, że nie może zmienić swojego numeru, ponieważ używa go w swojej firmie od ponad 10 lat.

W odpowiedzi na kłopoty mężczyzny honorowy przewodniczący Narodowokoreańskiej Partii Rewolucyjnej, Ho Kyung-young, zaproponował, że kupi od niego figurkę. przez Serwis społecznościowy FacebookPisał: „Słyszałem, że właściciel numeru telefonu widnieje na wizytówce w gra w kalmary Cierpi poważne obrażenia z powodu żartów. Chciałbym kupić tę liczbę za 100 milionów wonów.” 100 milionów wonów jest warte 84 000. Obecnie nie jest jasne, czy mężczyzna przyjmie ofertę.

W obecnej postaci Netflix i stojący za nimi ludzie gra w kalmary Nie odpowiedziała publicznie na jego komentarze. Poinformujemy Cię, jeśli tak.

READ  Wszystkiego najlepszego w Polsce