Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kontrowersyjny sponsor PSG Kim jest 1XBET, firma bukmacherska PSG, z którą podpisałeś umowę?

Kontrowersyjny sponsor PSG Kim jest 1XBET, firma bukmacherska PSG, z którą podpisałeś umowę?

1 sierpnia Paris Saint-Germain ogłosił, że klub osiągnął regionalną umowę sponsorską w Afryce i Azji z 1XBETcypryjska firma bukmacherska, która działa – bezpośrednio lub za pośrednictwem swoich spółek zależnych – w ponad 20 krajach i ma klientów w ponad 50 terytoriach na całym świecie. Umowa przyznała gigantom ligi francuskiej m.in duża infuzja gotówkiAle to też wywołało pewne kontrowersje.

według WyzwolićA Paris Saint-Germain zignorował wzmiankę o Barceloniektóry ma umowę z 1XBET ważną do 2024 roku, w swoim oświadczeniu, a także Wygląda na to, że zapomniał o historii firmy z Premier League. w 2019 roku, Trzy drużyny tzw. „Wielkiej Szóstki” zerwały relacje z bukmacherem. White Labs firmy 1XBET, która w tym czasie działała jako spółka zależna, została zmuszona do zamknięcia z powodu Seria przepisów w Wielkiej Brytanii przeciwko zakładom sportowym.

Grzywny 1XBET w Kenii, Polsce, Izraelu i Holandii

1XBET został również ukarany grzywną w krajach takich jak Kenia, Gdzie nielegalne zakłady są stawiane na mini zawodacha także Polska, Izrael i Holandia, Gdzie firma wyświetlała reklamę podczas pirackich transmisji Z meczów Premier League. Co więcej, PSG ma mały problem, taki jak 1XBET jest zabroniony we Francji: The National Gaming Authority stale blokuje swoją stronę internetową i uniemożliwia jej działanie w normalnych okolicznościach.

według Wyzwolićchociaż dostęp do 1XBET jest ograniczony we Francji, Firma oferuje alternatywną usługę przez VPN Aby klienci mogli uzyskać dostęp do swojej strony internetowej i obstawiać zakłady, w Naruszenie przepisów Krajowego Urzędu ds. Gier.

PSG nie ma obowiązku powiadamiania władz francuskich o osiągnięciu porozumienia z 1XBET. Ponieważ jest to umowa regionalna w Afryce i Azji, klub przestrzegał przepisów obowiązujących w krajach związanych z umową, w których nie ma przepisów uniemożliwiających firmie bukmacherskiej działalność.