entertainment

Konto Molly Mashes ASMR TikTok wypełnione kolorowym błotem i szlamemو

W Elite Daily Życie za polubieniami W serialu rozmawiamy z ludźmi, których znasz w Internecie, aby dowiedzieć się, kto naprawdę stoi za ekranami. W tym artykule otrzymujemy informacje od kobiety, która prowadzi konto ASMR TikTok, którego po prostu nie masz dość.

Molly Begnaud jest powodem, dla którego nie możesz trzymać się z dala od TikTok. Cóż, to jeden z powodów. Begnaud niedawno obchodził rok publikowania filmów ASMR w aplikacji i nic nie wskazuje na to, że konto Molly Mashes TikTok zwalnia. Przewijając jej kolorowe konto ASMR, znajdziesz kojącą mieszankę filmów o kruszeniu błota, odłamków mydła i szlamu — wszystko dzięki już przerwanemu hobby związanemu z kwarantanną.

Przygoda Begnaud z ASMR rozpoczęła się, gdy chore filmy zalały jej kanał na Instagramie. “Nie wiem, jak i kiedy zacząłem oglądać filmy z kostkami mydła na moim Instagramie. Po prostu pojawiały się na stronie Discover i miałem na ich punkcie obsesję” – mówi Bignaud. Po dwóch latach oglądania filmów ASMR, na których ludzie kroją mydło, rozbijają zaschnięte błoto i rozdrabniają szlam, Bigno postanowiła przeskoczyć na drugą stronę kamery, gdy znudziła się, pracując w domu jako nauczycielka pierwszej klasy w Redlands w Kalifornii , podczas kwarantanny w marcu 2020 r. .

Właśnie kupiłem mały uchwyt na telefon na Amazon… Kupiłem mydło w sklepie za dolara – i dosłownie dopiero się zaczęło.

Pierwszym filmem Molly Mashes był post na Instagramie z 3 maja 2020 r.Begnaud musiała ciąć cienkie warstwy lawendowego mydła, które wcześniej wycięła, aby mieć pewność, że kawałki pokruszą się w małe kostki. „Kupiłem mały uchwyt na telefon od Amazona, poszedłem do Michaela i kupiłem lepki winylowy papier, położyłem go na małym stoliku, kupiłem mydło ze sklepu dolarowego – i dosłownie dopiero zacząłem”, mówi. Wkrótce Bignaud Załóż konto Molly Mashes TikTok 29 czerwca 2020 r. udostępniono plik Film przedstawiający jej krojenie mydła w kostkach glicerynowych. Od 13 lipca 26-latka ma ponad 1,5 miliona obserwujących na TikTok, około 43 000 obserwujących na Instagramie i ponad 6000 subskrybentów na swoim koncie YouTube.

READ  Najlepsze filmy o zombie XXI wieku

Celem nie było posiadanie dużej liczby obserwujących, ale Begnaud nie mógł nie zauważyć, że niektóre konta ASMR mają wielu obserwujących. „Zawsze było to w mojej głowie, kiedy widziałem te większe konta. To było jak:„ Wow, 20 000 obserwujących, to szaleństwo ”. Mam nadzieję, że uda mi się osiągnąć ten poziom.”

Nie minęło dużo czasu, zanim liczba Begnaud wzrosła, a ona przyznaje: Doświadczenie błotne w styczniu 2021 Opublikowała na TikTok dla jednego ze swoich największych wstrząsów. „W ciągu zaledwie dwóch dni zdobyłem setki tysięcy obserwujących” — mówi Bigno.

Po obejrzeniu tylko jednego z przyciągających wzrok filmów Begnaud, które nagrywa swoim telefonem i małym mikrofonem za 30 dolarów, zrozumiesz, dlaczego ludzie nie mogą odwrócić wzroku. Jego paleta kolorów zawiera jasne neonowe i połyskujące metaliczne kolory – a będziesz chciał zwiększyć głośność, aby uzyskać kojący ton ASMR. Filmy o pękaniu gliny pokazują, jak Begnaud delikatnie stuka w powierzchnię przed pękaniem warstw lakieru do paznokci, wydając trzask przypominający ogień. Klipy śluzu prezentują lepkie motywy (takie jak plastikowa limonka w śluzie „Margarita”), zanim magicznie lepki Begnaud wciąga się, aby uzyskać wyraźne dźwięki „miażdżenia”, a filmy z wyciętymi mydłem zawierają drobno pokrojone w kostkę, wysuszone lub pomalowane kostki mydła, które są krojone ​warstwa po warstwie.

Każdy film podoba się w inny sposób, a Begnaud z biegiem czasu nauczył się, co działa najlepiej na każdej platformie. „Dążę do 1-minutowych filmów ASMR, ale zauważyłem, że krótsze filmy działają lepiej w TikTok, aby umożliwić powtórki” – wyjaśnia. Znalazłem również 15 sekund, które są ich najlepszym miejscem na filmy z pękaniem gliny. Na Instagramie Begnaud ma możliwość udostępniania wielu klipów w jednym poście: „Jeśli mam dwuminutowy film, mogę podzielić go na 30-45-sekundowe klipy, aby mogli go odwrócić”.

Moje ulubione reakcje to komentarze, które otrzymuję, że moje filmy pomagają im w ich niepokoju.

Z rękami w każdym filmie Begnaud próbuje dopasować lakier do paznokci do kolorów, których używa, co robi za pomocą lepkiego lakieru żelowego. Nie zwraca uwagi na swoją biżuterię. „Im prościej, tym lepiej, więc szlam się do niego nie przykleja [the rings]„, mówi Begnaud dopiero niedawno zaczęła przykładać twarz do aparatu w Luty 2021 TikTok Po pewnym szturchaniu jej szwagra. „On był jedyny [who] Mówił do mnie: „Molly, musisz zrobić z siebie postać lub pokazać swoją postać. To właśnie ludzie chcą widzieć”. Jej szwagier popchnął ją do rozpoczęcia życia her Kanał YoutubeGdzie zarządza fotografią i montażem oraz uczestniczy Dłuższe filmy są odtwarzane w innych formatach ASMR Jak mielenie jedzenia.

READ  Grand Prix Wielkiej Brytanii: „F1 wkracza na nowy poziom, ale jury wciąż czeka na szybkie kwalifikacje”

Begnaud zarządza wszystkimi swoimi kontami, pracując na pełny etat jako nauczycielka pierwszej klasy, więc filmowanie i montaż skupiają się na jej wolnym czasie, kiedy nie uczy. „Zdobywam może pięć [or] Sześć filmów za jednym posiedzeniem, w weekend lub po szkole”, wyjaśnia Begnaud. „Następnie montuję w nocy, kiedy oglądam Netflixa z mężem. [or] Tylko tu i tam, kiedy chcę, bo jest fajnie. „To nie jest przykry obowiązek” – dodaje.

Prośby o wideo od obserwujących pomagają utrzymać inspirację Begnaud, ale filmowanie nie jest tak proste, jak pokazują filmy. Jej filmy z cięciem mydłem zajmują tylko kilka minut, ale wraz z rozwojem jej konta TikTok, Kilka zostało zgłoszonych jako „niebezpieczne akty” I zdejmij go, ponieważ używa ostrza do cięcia mydła. “Byłem przerażony. Słyszałem inne konto o krojeniu mydła – miała 2,3 miliona obserwujących – jej konto zostało zbanowane z powodu szyfrów. Nie chcę ryzykować. Teraz udostępniam te treści wyłącznie na Instagramie” – wyjaśnia Bigno.

Jeśli mogę uszczęśliwić komuś dzień… to całkiem fajnie.

Inne formy zawartości ASMR – kraking szlamu i błota – wymagają więcej czasu. Nakręcenie i zmontowanie Slime zajmuje około 25 minut, a nakręcenie filmów z cegły mułowej zajmuje dwa dni. Begnaud nakłada na glinkę od dwóch do trzech warstw lakieru do paznokci (zasychanie między warstwami zajmuje 30-40 minut), a następnie muszą wyschnąć przez noc. Bignaud śmieje się: „Opary z lakieru do paznokci są okropne, tak samo jak okropne, brzydko pachną w całym moim domu – mój mąż jest wkurzony”. „Oczywiście, jest najpopularniejszy”.

Publikowanie na Instagramie i TikTok może być stresujące na co dzień, ale widzi też zalety zarządzania kontami. „Moje ulubione reakcje to komentarze, które otrzymuję, że moje filmy pomagają im pozbyć się niepokoju, jeśli czują się zestresowani lub przytłoczeni pracą domową” – mówi. Begnaud lubi też zapewniać widzów, że robi wszystko, aby ponownie wykorzystać cały materiał. „Bardzo się staram nie być ekstrawaganckim” – mówi.

READ  Nowe referendum w sprawie niepodległości Szkocji nie będzie mądre

Begnaud ma nadzieję, że pewnego dnia rozszerzy się poza filmy wideo. „Moim największym celem byłoby otwarcie własnego sklepu ze szlamem”, mówi, dodając, że uwielbia również tworzyć towary, takie jak naklejki i przybory szkolne. Mimo to, nadal jest to kwestia dawania radości Bigno: „Jeśli mogę sprawić komuś dzień, spraw, by był szczęśliwy… to super”.

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment