Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Konstrukcja aparatu Galaxy S22 Ultra jest zaskakująca

Konstrukcja aparatu Galaxy S22 Ultra jest zaskakująca

Jest piątek, jest jesień, w powietrzu wieje (mam nadzieję) bryza i jest nowy, śmiem twierdzić, Galaxy S22 Ultra, który ma wam pokazać. Prezentacja przychodzi Dzięki uprzejmości OnLeaks I numerZawiera nowy flagowiec Samsunga z czymś, co wygląda jak korpus inspirowany Galaxy Note 20 i wracając do tego … cóż, musisz to zobaczyć na własne oczy.

od momentu podjęcia decyzji Aby pominąć Galaxy Note w 2021 r. – Widocznie Ku niezadowoleniu T-MobileSamsung przesyła strumieniowo funkcje Note na swoje popularne telefony. nie Samsung Galaxy S21 Ultra i Złożenie Galaxy Z 3 Oferuje obsługę rysika. Jeśli wierzyć tym nowym ofertom, Galaxy S22 Ultra pójdzie jeszcze dalej. Według OnLeaks i numerNowy telefon będzie wyposażony w aparat do selfie z dziurkaczem i batonik z zeszłorocznego Note’a, a także obsługę rysika i coś, co wygląda jak prawdziwe gniazdo na długopis.

Renderowanie tylnej części urządzenia to sytuacja, w której rzeczy stają się interesujące, dziwne lub nieprzyjemne, w zależności od Twojego gustu. Galaxy S22 Ultra wydaje się kręcić S21 Ultra .Aparat „Plateau” W formie litery P jest jednoznaczne. Czy P dla…zdjęć? Ze zdjęciami? Może endoskop? Z pewnością wydaje się, że jest dużo miejsca. Dla porównania, poprzedni Ultra zawierał szerokokątny czujnik główny 108 MP, dwa czujniki zoomu 10 MP i ultraszeroki czujnik 12 MP z tyłu urządzenia. Kto wie, do czego będzie pasował nowy S22 Ultra?

Kamery w kształcie litery P są trudne do przeoczenia, a nieco łatwiej przeoczyć szczelinę na rysik w dolnej części chłodnicy.
Zdjęcie: Cyfra, OnLeaks

Są powody, by sądzić, że może to być projekt Samsunga, a ponadto pasuje do ogólnego trendu, w którym wypukłości aparatu stają się duże i coraz bardziej… widoczne na urządzeniach takich jak iPhone 13 Pro i Niewydany telefon Pixel 6. OnLeaks ma historię przeciekania telefonów, co sprawia, że ​​idealnie pasuje do wyglądu obu Piksel 5 I Piksel 6. Ten rodzaj ulepszeń również nie wygląda jak obudowa aparatu z obrazu, jest to pod wieloma względami obniżenie jakości aparatów S21 Ultra: usunięto kąt. To nie znaczy, że nie wygląda dziwnie.

Galaxy S21 Ultra w kolorze Phantom Black

Mogę sobie wyobrazić, że zobaczę „P” na Galaxy S21 Ultra, jeśli naprawdę na to spojrzałem.
Fot. Vjeran Pavic / The Verge

READ  Zremasterowane fizyczne wydanie Aspyr On Tomb Raider I-III: „Nie ogłaszaliśmy żadnych informacji”