Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Koniecznie oglądaj seriale, takie jak sezon 2

Aktualizacja drugiego sezonu Koło Czasu: Raf Judkins opracował amerykański serial fantasy The Wheel of Time, oparty na powieściowej serii Roberta Jordana. Serial obraca się wokół kobiety o imieniu Moiraine, która należy do Aes Sedai, potężnej organizacji złożonej z kobiet.

Moiraine jest w stanie kierować pojedynczą siłą. Wyruszasz na poszukiwanie pięciu wieśniaków z Dwóch Rzek. W tej misji towarzyszy jej strażnik Moiraine o imieniu Lan.

Moiraine wierzy, że jeden z tych młodych mieszkańców JA jest reinkarnacją Odrodzonego Smoka, który był niezwykle potężnym kanałem, który kiedyś wstrząsnął światem. Teraz smok odradza się, a jego przeznaczeniem jest uratowanie świata lub ponowne złamanie go.

Weteranka Rosamund Pike gra główną bohaterkę serialu Moiraine Damodred. Inni członkowie obsady serialu to Marcus Rutherford, Zoe Robbins, Madeleine Madden, Daniel Henney, Barney Harris, Kai Alexander, Priyanka Bose, Sophie Okonedo, Kate Fleetwood, Knight Knight itp.

Premiera serialu odbyła się 19 listopada 2021 r. na Amazon Prime Video. Zdjęcia do drugiego sezonu serialu rozpoczęły się w lipcu 2021 roku, a premiera zaplanowana jest na wiosnę lub lato 2022 roku.

Jest teraz kilka innych seriali fantasy, które musisz obejrzeć, jeśli już czekasz na pojawienie się nowego sezonu serialu w serwisie streamingowym.

Niezbędne seriale, takie jak sezon 2 Koła Czasu:

przeklęty-
liczba rozdziałów: 1
Frank Miller i Tom Wheeler stworzyli ten amerykański serial fantasy oparty na powieści graficznej o tym samym tytule, napisanej wyłącznie przez twórców serii. Fabuła serii opowiada historię legendy Artura, która przedstawia historię z perspektywy Nimue.

Nimue to młoda bohaterka obdarzona tajemniczą zdolnością zostania legendarną Panią Jeziora. Kiedy umiera jej matka, Nimue zostaje partnerem Arthura, młodego najemnika. Wyruszają na misję, aby znaleźć Merlina, aby wręczyć mu starożytny miecz.

READ  Intymne tradycje świąteczne dla A&E Book | Sztuka i Rozrywka

Katherine Langford gra Nemo w serialu, a Devon Terrell jako Arthur. Inni członkowie obsady serialu to Gustav Skarsgård z Merlinem, Peterem Mullenem, Sebastianem Armisto, Lily Newmark, Danielem Sharmanem, Mattem Stockem, Bellą Dane, Shalom Braun Franklin itp.

Premiera serialu miała miejsce 17 lipca 2020 r. w serwisie Netflix.

karnawałowe ru-
liczba rozdziałów: 1
René Echevarria i Travis Beacham stworzyli ten nowy amerykański serial fantasy, zaadaptowany na podstawie scenariusza nieprodukowanego filmu Beachama, Zabijanie z karnawału.

Fabuła spektaklu skupia się na mitycznych stworzeniach, które gromadzą się w mieście po ucieczce z rozdartych wojną ojczyzn. Serial opisuje śledztwo w sprawie tajemniczych zabójców, nieodwzajemnionej miłości i żądzy władzy.

W obsadzie serialu znaleźli się Orlando Bloom, Cara Delevingne, Simon McBurney, David Gyasi, Tamzyn Merchant, Andrew Goyer, Carla Crum, Caroline Ford, Indira Varma, Jared Harris, Jimmy Harris itp. Premiera serialu miała miejsce 30 sierpnia 2019 r. na Amazon Prime Video.

Przesłanie króla –
liczba rozdziałów: 1
Alex Holmes i Felix Thompson wyreżyserowali ten serial fantasy dla dorosłych, który został zaadaptowany z holenderskiej powieści Tonka Draghta „Omówienie de Kooninga”, opublikowanej w 1962 roku. Fabuła serii obraca się wokół Touri, ambitnego rycerza, który wyrusza na niebezpieczną misję … Aby przekazać królowi, który mieszka za wielkimi górami, tajną wiadomość.

Amir Wilson gra rolę Tyuri w serialu. Inni członkowie obsady serialu to Robbie Ashburn Serkis, Islam Bouakas, Tadia Graham, Jonah Lees, Nathanael Saleh, Giggs Bloom, Jack Barton itp. Premiera serialu odbyła się w 20. meczu 2020 roku na Netflix.

Magik –
liczba rozdziałów: 2
Stworzony przez Lauren Schmidt Hissrich, ten polsko-amerykański serial fantasy oparty jest na tej samej książce Andrzeja Sapkowskiego. Fabuła tej historii obejmuje wiele osób pochodzących z różnych środowisk, o różnych osobowościach, a nawet umieszczonych w różnych liniach czasowych. Ale w końcu natkniesz się na jedną oś czasu.

READ  Brian Cox i Rose Matafio zaprezentowane na festiwalu telewizyjnym w Edynburgu - Streszczenia - termin

Henry Cavill, Freya Allan, Eamonn Farren, Anya Chalotra i Joey Patty to tylko niektóre z obsady serialu. Premiera serialu miała miejsce 20 grudnia 2019 r. w serwisie Netflix.

cień i kość-
liczba rozdziałów: 1
Eric Heiserer opracował amerykański serial telewizyjny fantasy oparty na serii książek Lee Bardugo. Serial kręci się wokół świata Grishy, ​​w którym żyją mieszkańcy Grishy, ​​pewien typ magicznego użytkownika. Nazywają to małą flagą. Popularna seria miała swoją premierę 23 kwietnia 2021 r. na Netflix.

Źródło: Google