Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Koniec letniej wyprzedaży na GOG oferuje zniżki na niektóre klasyczne gry

Wyprzedaże to w dzisiejszych czasach grosz, ale letnia wyprzedaż GOG zawiera wiele fajnych klasyków. Patrzę na menu i musi być tu coś, co zawsze chciałeś, ale jeszcze tego nie zrobiłeś, czy to Hrabstwo Donut, Gurugua, Samorost 3, czy reszta Edith Finch.

możesz znaleźć Wszystkie gry na sprzedaż tutajZniżki potrwają do 26 września. Zostały tylko dwa dni.

Z tych czterech, o których wspomniałem powyżej, jest to Samorost 3, którego osobiście nie mam. Podobały mi się dwie pierwsze z serii cichych przygód Amanity – jak również wiele innych ich gier – ale nie znalazłem czasu na trylogię. W ofercie Amanita są również inne gry, w tym przerażająca gra logiczna z meblami Creaks i słodki goblin Chuchel.

Możesz również przyciągnąć się do smaganej wiatrem gry RPG Ashen (9,29 £, mniej z 31 £), horroru platformowego Little Nightmares (4 £ zamiast 16 £) i jego kontynuacji (12,50 £, obniżona z 25 £) i zeszłorocznego fantastyczny Jeep 4X Slipways (9,79 £, obniżony z 14 £).

Ale szczerze mówiąc, są dziesiątki innych, które moim zdaniem są świetne. Zagrasz w wiele z nich, ale na pewno nie we wszystkie. Co radzisz? Daj znać wszystkim w komentarzach.

READ  Projektantka mody Tamara Ralph wraca na czerwony dywan pomimo krachu marki modowej