Tech

Koncepcja iPhone’a 14 przewiduje drugi przesuwany ekran, chip A16 Bionic, technologię ładowania powietrzem i nie tylko

Apple wypuściło serię iPhone 13 kilka miesięcy temu i urządzenia spotkały się z pozytywną reakcją. Jednak nigdy nie jest za wcześnie, aby zacząć spekulować, co nadchodzący iPhone może mieć dla użytkowników w sklepie. Cóż, pojawiła się nowa koncepcja iPhone’a 14, która wydaje się pokazywać unikalny design. Film koncepcyjny przedstawia model z drugim ekranem z suwakiem, który można wykorzystać do różnych zadań. Poza tym wideo pokazało również ładunek łodzi z innych stron. Przewiń w dół, aby obejrzeć film koncepcyjny i szczegóły dotyczące iPhone’a 14.

Wideo koncepcyjne nowego iPhone’a 14 pokazuje drugi przesuwany ekran z technologią ładowania powietrzem i kilkoma nowymi opcjami kolorystycznymi

Film koncepcyjny jest udostępniany na kanale YouTube KoncepcjeiPhone. Aby być uczciwym, wideo jest dobrze skomponowane i wyraźnie pokazuje, do czego można wykorzystać drugi suwak w telefonie iPhone 14. Pod względem wzornictwa koncepcja iPhone’a 14 wygląda podobnie do każdego innego telefonu z aparatem z dziurkowanym przodem. Co więcej, posiada również całkowicie płaską tylną szybę, która znajduje się na górze modułu kamery.

Ponad 15,64 miliona iPhone’ów zostało sprzedanych w ciągu zaledwie 2 sekund podczas Dnia Pojedynczej Wyprzedaży w Chinach

Oprócz wyglądu wideo koncepcyjne iPhone’a 14 pokazuje kilka funkcji urządzenia. Na przykład wydaje się, że ma chip A16 Bionic, Face ID z Touch ID, a także omawia nową technologię Air Charge, która będzie ładować urządzenie na odległość bez konieczności połączenia przewodowego. Jednym z głównych dodatków zarysowanych w koncepcji jest drugi ekran przewijania. Drugi ekran suwaka w iPhonie 14 jest używany przez aplikacje innych firm, a także aplikacje systemowe. Na przykład drugi ekran suwaka może służyć do wyświetlania klawiatury lub elementów sterujących grą.

Koncepcja iPhone'a 14 z przesuwanym ekranem

Możesz obejrzeć wideo koncepcyjne iPhone’a 14 umieszczone poniżej, aby uzyskać więcej informacji na ten temat. Pamiętaj, że to tylko koncepcja i coś, co użytkownicy chcieliby zobaczyć. Nie znaleziono żadnych szczegółów, jeśli Apple działa na urządzeniu. Jednak ta koncepcja jest bardzo fajna, więc potraktuj ją z przymrużeniem oka. Wcześniej informowano, że iPhone 14 będzie miał plik Projekt iPhone’a 4, ale w tej chwili nic nie można powiedzieć na pewno.

READ  Szef CD Projekt mówi, że Cyberpunk 2077 „spełni to, co obiecaliśmy”

To wszystko chłopaki. Jakie są twoje spekulacja Odnośnie iPhone’a 14? Jak myślisz, ile czasu zajmie Apple wydanie składanego iPhone’a? Daj nam znać swoje przemyślenia w komentarzach.

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment