Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Koncentracja na małych firmach: kawa La Coop

Koncentracja na małych firmach: kawa La Coop

Ta kolumna jest sponsorowana Start podstawowyoddział Rozwoju Gospodarczego Arlington.

Wraz z nadejściem wiosny przedsiębiorcy pracują niestrudzenie jak nigdy dotąd. Juan Luis Salazar, właściciel Brak filiżanki kawy, nie jest wyjątkiem. Niedawno otworzył nową małą firmę w Arlington.

Pochodzący z Gwatemali Salazar postanowił przenieść smak swojej rdzennej kultury do Arlington przy filiżance pysznej kawy. La Coop Coffee znana jest z oferowania kawy Microlot jednego pochodzenia, w której na każdej torebce znajduje się nazwa rolnika. nie miesza. Wyjątkowa kawa jednego pochodzenia z rodzinnego miasta Salazara. „Naszym celem jest wniesienie serca i domu do klientów poprzez naszą kawę” – mówi Salazar.

Napary są świeżo wypalane na miejscu w oryginalnej kawiarni i palarni D.C. Niedawno Salazar otworzył nowe przedsięwzięcie w społeczności Arlington Forest pod adresem 4807 First Street North.

Chociaż La Coop Coffee jest już dobrze znaną firmą w okolicy, Salazar wiedział, że otwarcie sklepu w Arlington będzie czymś innym. Zwrócił się więc do BizLaunch o wskazówki, poznając wymagania hrabstwa dotyczące podziału na strefy, oznakowania, podatków i tak dalej.

z pomocą BizLaunch w języku hiszpańskim La Coop Coffee dopracowała ostatnie szczegóły swojego nowego domu kawy z jednego źródła w Arlington, ostatecznie otwierając swoje podwoje w sobotę, 13 lutego 2023 r.

Aby dowiedzieć się więcej o La Coop Coffee i jej historii, odwiedź firmę strona internetowaI Strona na FacebookuI Instagram I Świergot.

READ  STS: Polski wzrost napędza 29% wzrost zysków - Strategia