Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kolory iPada 10. generacji i kolory iPada Pro 2022

Omawiamy opcje kolorystyczne iPada 2022, a także opcje kolorystyczne iPada Pro 2022

Aktualizacja: 17 listopada 2022, 9:46

Kolory iPada z dziesiątej generacji iPad 2022 kolorowy iPad Pro 2022 kolorowy


Wszystko, o czym warto wiedzieć Kolory iPada 10. generacji 2022 i Opcje kolorów iPada Pro 2022 na jednej stronie.

Mamy nadzieję, że poniższy przewodnik ułatwi Ci podjęcie decyzji, którego iPada 10. generacji i iPada M2 pro powinieneś kupić w tym roku.

Czytaj teraz: Oferty na iPada w Czarny piątek 2022 & Oferty na tablety w Czarny piątek w 2022 roku

W jakich kolorach będzie dostępny iPad 2022?

Zacznijmy od iPada 10. generacji, który przeszedł największy lifting od lat. Apple zmieniło swój wygląd. Teraz wygląda podobnie do iPada Air. iPady są zwykle dostępne w kolorze czarnym, gwiezdnej szarości i srebrnym. Ale Apple idzie w innym kierunku i być może wszystko zaczęło się od zeszłorocznego iPada Air. Tegoroczny 10. iPad jest dostępny w czterech pięknych kolorach.

  • tradycyjne srebro: Jeśli chcesz kupić nowego iPada, a kolor nie jest dla Ciebie ważny, wybierz srebrnego iPada. Od lat jest to podstawowy kolor iPada. Może nie przyciągać wzroku, ale nadal jest świetną neutralną opcją.
  • całkiem różowyRóżowy jest prawdopodobnie definiującym kolorem tegorocznego iPada. Jest świeży, żywy i na pewno przyciągnie kilka głów. Ale kolor nie jest dominujący. Ma łagodny charakter.
  • uderz w niebieski: Niebieski na iPadzie 2022 może być popularnym wyborem w tym roku. Wygląda bardzo fajnie i wyróżnia się.
  • żółty pikachuTen kolor nie spodoba się każdemu. Ale jeśli szukasz czegoś innego lub Pokemony Fan, możesz iść na żółto. To pierwszy żółty iPad w historii iPadów.

Jeśli jesteś osobą, która uwielbia się popisywać, wybierz różową lub żółtą tabletkę. Niebieski jest dobry, ale też wyciszony. Jeśli chcesz czegoś kolorowego, ale niezbyt przytłaczającego, niebieski jest w porządku. Srebrny jest dla tych, którzy lubią tradycyjny wygląd iPada.

READ  Elden Ring jest szóstą co do wielkości grą Steam wszech czasów pod względem liczby jednoczesnych graczy • Eurogamer.net

W jakich kolorach dostępny jest iPad Pro 2022?

W tym roku nie ma nic innego do powiedzenia na temat iPada Pro. Jest dostępny w zwykłych kolorach szarym i srebrnym.

Apple odświeżyło również swoją ofertę iPadów Pro, ale z nowym sprzętem, a nie nowymi kolorami. Jeśli zamierzasz zdobyć iPada Pro M2 w tym roku, nadal powinieneś trzymać się gwiezdnej szarości lub srebra.

Kolory iPada 2022 i kolory iPada Pro 2022: Ostatnie słowo

Mamy nadzieję Kolory iPada 2022 i kolory iPada Pro 2022 Wyjaśnienie zawiera wszystkie potrzebne informacje. Koniecznie zajrzyj do naszego innego asortymentu Zaondulowany Nasz przewodnik również Oferty na czarny piątek na iPada i Oferty na tablety w Czarny piątek strony.


WePC jest obsługiwane przez program Reader. Kiedy kupujesz za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską. Ucz się więcej