Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kolekcja Borderlands: Puszka Pandory zapowiedziana na PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One i PC

Kolekcja Borderlands: Puszka Pandory zapowiedziana na PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One i PC

Ogłoszenie ogłosiło wydawnictwo 2K, jeden z twórców Gearbox Software Kolekcja Borderlands: Puszka Pandory Na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One i PC (Steam). Jest to kolekcja obejmująca 6 następujących tytułów i całą ich dodatkową zawartość: tereny przygraniczne, obszary przygraniczne 2, Borderlands: Pre-Sequel, Opowieści z pogranicza, obszary przygraniczne 3I Nowe opowieści z pogranicza. Zostanie uruchomiony 1 września. Choć standardowa cena wynosi 149,99 USD, będzie ona dostępna ze zniżką na premierę przez ograniczony czas w wysokości 59,99 USD.

Poznaj szczegóły poniżej.

Kolekcja Borderlands: Puszka Pandory Zawiera wszystkie 6 popularnych gier podstawowych z popularnej serii: tereny przygraniczne, obszary przygraniczne 2, Borderlands: Pre-Sequel, Opowieści z pogranicza, obszary przygraniczne 3I Nowe opowieści z pogranicza, plus cała dodatkowa zawartość, po raz pierwszy w jednym gigantycznym pakiecie. Oferta wyłącznie cyfrowa jest dostępna w oszałamiającej cenie 149,99 USD i przez ograniczony czas będzie dostępna po obniżonej cenie 59,99 USD. Ponadto możesz uzupełnić swoją kolekcję po specjalnej cenie opartej na tytułach, które już posiadasz.

w Kolekcja Borderlands: Puszka PandoryFani poznają kultową serię, która zdefiniowała gatunek grabieży i strzelanek, z jej przesadnymi strzelaninami, absurdalnie różnorodnymi arsenałami i ekscytującymi międzyplanetarnymi przygodami, idealnymi do rozgrywki jednoosobowej i współpracy. To idealna okazja dla fanów serii i nowicjuszy, aby poznać tę legendarną serię w jednym miejscu.

Jeśli posiadasz już jeden lub więcej tytułów Borderlands:

  • X-Box Jeśli posiadasz już cyfrową kopię któregokolwiek z nich tereny przygraniczne wewnątrz gry Kolekcja Borderlands: Puszka Pandory na Xbox Series X|S lub Xbox One i chcesz uzupełnić swoją kolekcję w sklepie Microsoft Store automatycznie Uprawnia Cię to do specjalnej ceny 30 USD za ten pakiet.
  • para Jeśli posiadasz już cyfrową kopię któregokolwiek z nich tereny przygraniczne wewnątrz gry Kolekcja Borderlands: Puszka Pandory Na Steamie zapłacisz tylko za zawartość, której jeszcze nie posiadasz. Zostanie to odzwierciedlone na stronie sklepu Steam dla Kolekcja Borderlands: Puszka Pandory.
  • Stacja Play Jeśli posiadasz już fizyczną lub cyfrową kopię Borderlands: Edycja Gry Roku Lub Borderlands: Przystojna grupa na PlayStation 4 lub cyfrową lub fizyczną kopię PlayStation 4 obszary przygraniczne 3 na PlayStation 5 lub PlayStation 4 i chcesz uzupełnić swoją kolekcję, możesz uzyskać dostęp do specjalnej oferty aktualizacji o wartości 30 USD Kolekcja Borderlands: Puszka Pandory Uruchamiając jeden z tych tytułów i postępując zgodnie z instrukcjami w grze.