Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kolejne przygotowania i czas trwania BioShock wyszczególnione w nowym raporcie • Eurogamer.net

Jak dotąd seria BioShock zabierała graczy w głębiny oceanu około 1960 roku, wysoko w chmurach w 1912 roku, nie wspominając o wielu latarniach morskich obejmujących być może całą przestrzeń, czas i wszystko pomiędzy. A teraz nowy raport najwyraźniej ujawnił, dokąd zaprowadzi nas kolejny wpis w popularnej sadze FPS.

jak Dostrzeżony przez VGC, dziennikarz Colin Moriarty przekazał nowe szczegóły dotyczące kolejnego projektu BioShock 2K Games, który został wcześniej potwierdzony w nowym studiu Cloud Chamber, w ramach jego najnowszej pracy. Święte ikony wideo.

W filmie Moriarty cytuje źródła, które twierdzą, że stanowisko Cloud Chamber w sprawie BioShock rozwinie się w fikcyjnym mieście na Antarktydzie w latach 60. – co Eurogamer również rozumie z własnych źródeł. To oczywiście sprawiłoby, że wydarzenia byłyby mniej więcej zsynchronizowane z tymi z BioShock 1 i 2, które dotyczyły podwodnego upadku Andrew Ryana z Rapture. Moriarty uważa, że ​​nowe miasto BioShock będzie nosiło nazwę Borealis, a fabuła gry będzie nawiązywać do poprzednich odsłon serii.

Zagrajmy w Bioshock 2 Minerva’s Den – Late to the Party.

Moriarty dodaje, że Cloud Chamber otrzymało „niesamowity zakres do uzyskania” [the new BioShock] Racja… tendencja jest oczywiście taka, że ​​bardzo dobrze rozumieją, że ta gra będzie porównywana do czego [original BioShock creator] Ken Levine to robi. Jeśli chodzi o Levine – którego ostatnim dużym wydaniem było BioShock Infinite w 2013 roku – Moriarty twierdzi, że Take-Two opublikuje również swój kolejny projekt, obecnie w Ghost Story Games.

Niewiele jeszcze oficjalnie wiadomo o obu projektach. Ogłoszenie powstania Ghost Story w 2017 roku, Levin Opis zadania Studio One Jako „nowa, wciągająca gra science-fiction z elementami RPG”, podczas gdy 2K pozostało w dużej mierze w tajemnicy na temat BioShock 4 – Potwierdzono, że jest w fazie rozwoju W 2019 roku – właśnie ujawniła swój pseudonim, Parkside.

READ  Adaptery dostają zwrotnice Canona, o których nie wiedzieliśmy, że chcemy

W tamtym czasie Parkside był reklamowany jako wciąż „kilka lat” od premiery, więc może być trochę drogi, zanim Cloud Chamber i 2K będą gotowe, by udostępnić więcej.