Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kojima tworzy nową grę i film w stylu Metal Gear Solid na PlayStation

Kojima tworzy nową grę i film w stylu Metal Gear Solid na PlayStation

PlayStation ogłosiło, że Physint, nowy duży projekt wspólnie z twórcą Metal Gear Solid Hideo Kojimą, ma na celu „odkrycie na nowo” gatunku, z którego jest najbardziej znany.

Nowa „szpiegowska gra akcji nowej generacji” będzie nowym, oryginalnym IP – Metal Gear Solid pozostanie własnością Konami – i będzie także filmem.

„Przygotowania są w toku, ale produkcja rozpocznie się na dobre w Kojima Productions po Death Stranding 2” – powiedział Kojima dziś wieczorem podczas Sony PlayStation State of Play, podczas którego dowiedzieliśmy się również, że premiera Death Stranding 2 ma nastąpić w 2025 roku.


Physint – Hideo Kojima powraca do gatunku akcji i szpiegostwa | Stacja Play

Hermen Hulst i Hideo Kojima z PlayStation omawiają nowy projekt Physint.

Zatem ten nowy projekt nie będzie dostępny przez jakiś czas. Nie było żadnej wzmianki, co być może nie było zaskoczeniem, o projekcie horroru, nad którym Kojima OD pracuje na Xbox.

„Mamy duże doświadczenie z Sony, wspólnie rozwijamy gatunek szpiegostwa od prawie 30 lat. Sony tworzy także nie tylko gry, ale także filmy i muzykę. Z pewnością będzie to silna współpraca. ”

„Za dwa lata będę obchodził 40. rocznicę mojej kariery producenta gier. Jestem pewien, że ten tytuł będzie zwieńczeniem mojej pracy.

„Oczywiście jest to gra interaktywna, ale jest to jednocześnie film pod względem formy, fabuły, tematu, obsady, gry aktorskiej, kostiumów i dźwięku. Dzięki temu tytułowi mamy nadzieję przekroczyć bariery pomiędzy filmem a Gry wideo.”

READ  Twórca Only Up wycofuje Twitcha ze Steam po tym, jak stwierdził, że spowodowało to „zbyt duży stres”