Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kobieta została aresztowana po tym, jak wbiegła na płytę lotniska i próbowała zasygnalizować spóźniony samolot

Kobieta została aresztowana po tym, jak wbiegła na płytę lotniska i próbowała zasygnalizować spóźniony samolot

Kobieta nie mogła wejść na pokład samolotu (Channel 9 News)

Kobieta została aresztowana po tym, jak wbiegła na płytę lotniska, najwyraźniej próbując zgłosić wypadek samolot Niż wyjść bez tego.

Do wypadku doszło w środę wieczorem o godz Canberra Lotnisko w AustraliaFilm nakręcili naoczni świadkowie niedaleko miejsca wypadku.

Na nagraniu widać niespodziewanego autostopowicza na lotnisku, stojącego w pobliżu samolotu QantasLink i wyglądającego, jakby próbował wsiąść do samolotu pilotUwaga przed planowaną godziną odjazdu.

Bez powodzenia zatrzymując samolot, zawrócił i skierował się z powrotem w stronę budynku lotniska.

Denis Bilić, który nagrał całe zdarzenie, powiedział: 9Aktualności„Ludzie byli trochę niezdecydowani i wydawali się nie wiedzieć, co robić, i to było najdziwniejsze”.

Bilić dodał, że obserwujący zastanawiali się: „Czy ktoś ją powstrzyma?”

Inny świadek, Simon Hills, opisał zdarzenie jako „dziwne” i napisał później na Facebooku: „Najwyraźniej pani, która spóźniła się na lot, myślała, że ​​nadal może go złapać… Na szczęście pilot został ostrzeżony lub ją zauważył i wyłączył silnik”.

Hills dodała, że ​​kobieta „minęła personel przy drzwiach, wbiegła na pas startowy i na samolot”.

Niezależny W celu uzyskania dalszych informacji skontaktowałem się z australijską policją federalną (AFP) i lotniskiem w Canberze.

Potwierdził to rzecznik Agence France-Presse 9Aktualności Kobieta została oskarżona o wejście na teren sił powietrznych lub strefy bezpieczeństwa bez pozwolenia i uszkodzenie mienia. Usłyszała także zarzuty posiadania i posiadania niewielkiej ilości marihuany.

To nie pierwszy raz, kiedy ktoś w tak nietypowy sposób próbuje wejść na pokład samolotu.

READ  W sondażu Zemmour zakwalifikował się do drugiej tury francuskich wyborów prezydenckich

W 2021 roku zatrzymano kobietę Los Angeles Po Wbiegł na pas startowy międzynarodowego lotniska w Los Angeles, najwyraźniej próbując „pomachać” samolotem.