Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Knights of the Old Republic 2 przywrócony modyfikator zawartości mówi, że „Aspyr nie zrobił nic złego”, usuwając DLC

Knights of the Old Republic 2 przywrócony modyfikator zawartości mówi, że „Aspyr nie zrobił nic złego”, usuwając DLC

Jeden z oryginalnych programistów, który brał udział w ochotniczych staraniach o przywrócenie modów treści do Star Wars: Knights of the Old Republic 2 – Lordowie Sithów mówi, że Aspyr Media „nie zrobiło nic złego”, kiedy anulowali DLC dla Switcha.

Aspyr Media ujawniło w piątek, że Star Wars: Knights of the Old Republic 2 – długo oczekiwana zawartość do pobrania Lordów Sithów i przywrócona zawartość, w końcu nie pojawi się na Nintendo Switch. Zespół nie wyjaśnił, dlaczego „nie posunął się naprzód z zawartością do pobrania”, ani nie zaoferował zwrotu pieniędzy, zamiast tego zdecydował się zaoferować darmowy klucz do jednej z siedmiu innych gier Star Wars.

Zagrajmy w grę Star Wars Jedi: Survivor! Czuję się silny przez pierwsze trzy godziny!

Gdy fani zareagowali na tę wiadomość, modder zbyl2 — który przede wszystkim pomógł przywrócić modowanie treści na PC — pojawił się w komentarz na subreddicie KOTOR, mówiąc: „Aspyr nie zrobił nic złego. Cytuj mnie. Szkoda, że ​​​​skończyło się tak, jak się skończyło”.

„Mam same dobre rzeczy do powiedzenia na temat Aspire i naszej współpracy w ciągu ostatnich ośmiu lat” – dodali.

Projektant wyjaśnił również, że anulowanie nie miało nic wspólnego z „najlepszymi firmami, które nie chciały przyznać uznania zespołowi modów”.

„Stworzyłeś mod. Powyższe jest w 100 procentach fałszywe i jestem smutny, że masz tak wiele głosów pozytywnych, ponieważ teraz te plotki się rozejdą” Powiedział.

„Wspaniale było pracować z Aspyr, a oni zaoferowali uhonorowanie całego zespołu na długo przed tym, zanim nawet o to zapytałem”.

Nie rozwiązało to całkowicie tego problemu jacyś goście którzy uważają, że należy im zaoferować „przynajmniej częściowy zwrot kosztów” [Aspyr] Sprzedał grę w oparciu o to, co okazało się fałszywą obietnicą”.

W zeszłym roku o tej porze poinformowano, że remake Star Wars Knights of the Old Republic był „w poważnych tarapatach” i „opóźniony na czas nieokreślony” po tym, jak Aspyr zwolnił dyrektora artystycznego i dyrektora ds. „wyłączony”.

READ  Agenci nieruchomości pobierają od potencjalnych nabywców 30 funtów za samo obejrzenie nieruchomości

Dramatyczna decyzja zapadła po tym, jak Aspyr, który pracował wówczas nad grą przez trzy lata, przesłał pionowy slajd do Lucasfilm i wydawcy Sony, którzy uważali, że demo „nie było tam, gdzie chcieli”.