Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Klienci Amazon są zainteresowani tym produktem, który usuwa lakier hybrydowy bez uszkadzania paznokci

Klienci Amazon są zainteresowani tym produktem, który usuwa lakier hybrydowy bez uszkadzania paznokci

Nasz zespół zajmuje się wyszukiwaniem i informowaniem Cię więcej o produktach i oferty kochamy. Jeśli również je lubisz i zdecydujesz się na zakup przez poniższe linki, możemy otrzymać prowizję. Ceny i dostępność mogą ulec zmianie.

Nie da się ukryć, jak dobry jest błyszczący manicure żelowy. A fakt, że może pozostać wolny od wiórów przez wiele tygodni? nawet lepiej. Jednak usuwanie lakieru żelowego to koszmar sam w sobie. Albo siedzisz z palcami pokrytymi folią aluminiową i czystym acetonem, albo gwoździem Technika Stosowane jest automatyczne usuwanie plików. Tak czy inaczej, uszkodzenie paznokci może być bardzo poważne, aw niektórych przypadkach nieodwracalne.

Szczęśliwie , Amazonka Kupujący znaleźli również sposób na łatwe usuwanie lakieru żelowego bez usuwania warstw paznokci: Zmywacz do paznokci ALiver.

Zmywacz do paznokci ALiver9,99 USD

Kup Teraz

Ten popularny produkt ma obecnie ponad 1300 recenzji Amazonka, a nieco ponad 50% z nich ma pięć gwiazdek. Opanowanie tego zmywacza do paznokci wymaga trochę praktyki, ale kiedy już go opanujesz, może działać jak urok.

Na początek należy najpierw usunąć „warstwę uszczelniającą” z żelu do manicure. Możesz to zrobić po prostu pocierając plik pilnik do paznokci Na twoim starym manicure. Upewnij się, że nie piłujesz zbyt mocno ani zbyt długo. Chcesz tylko usunąć błyszczącą warstwę wierzchnią, a nie grad na gołym paznokciu.

Następnie zastosuj Zmywacz do paznokci ALiver na twoich paznokciach. Poczekaj około 3 do 5 minut, a zobaczysz, że polerka zacznie zwisać lub „wydmuchiwać”.

Na koniec delikatnie zeskrob stary lakier łyżką do czyszczenia paznokci ten.

Kupujący, którzy prawidłowo korzystali z tego produktu, są zainteresowani wynikami w opiniach na Amazonka.

„Z tym zmywaczem udało mi się usunąć 70% lakieru po 6 minutach, a resztę po drugiej rundzie. Myślę, że musiałam to zrobić dwa razy, bo lakier hybrydowy był zbyt błyszczący” Kupujący napisał. Kontynuowali: „To było takie proste! Nigdy nie usunęłabym lakieru w żaden inny sposób!”

READ  TVN odnawia ofertę Eurosport OTT

w przeciwnym razie Klient skomentował„Ten produkt jest świetny. Zmarnowałem 40 minut używając metody acetonu i folii. Mam to. Wyczyściłem na dwóch warstwach, trochę zeskrobałem, wyczyściłem jeszcze dwie warstwy i wszystko od razu wyszło. Bardzo zadowolony z tego produktu! Zajęło to tylko 15 w sumie minut i działało o wiele krócej.” !”

Jeśli nie możesz zostawić swojego żelowego manicure, to to Zmywacz do paznokci ALiver Zdecydowanie musi być na twoim Piękno Arsenał. Kup butelkę za mniej niż 10 USD Amazonka.

Jeśli podobała Ci się ta historia, sprawdź te Wygodne piżamy Nordstrom na sprzedaż.

Poczta Klienci Amazon są zainteresowani tym produktem, który usuwa lakier hybrydowy bez uszkadzania paznokci po raz pierwszy pojawiły się w wiedzy.

Więcej z In The Know:

Musisz spróbować tych 8 przekąsek, sosów i innych produktów marki Black’s Owned Food Brands

Drop What You Do — wyprzedaż sneakersów Nike z rabatem do 50% w Nordstrom

Le Creuset Dutch Oven 5 z 5 gwiazdek 120 USD taniej w tej chwili: „Świetny wszechstronny kawałek. Używam go kilka razy w tygodniu

Już teraz możesz kupić Dyson Airwrap za 100 USD w Nordstrom Rack — ale działaj szybko!