Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Klasyczny wieczór filmowy |  Egzaminator |

Klasyczny wieczór filmowy | Egzaminator |

ciało

Jefferson Theatre pokaże trzy filmy w ciągu dwóch dni, począwszy od piątku, 30 czerwca, z podwójnym filmem — „Szczęki” i „Szok”. Drzwi otwierają się o 18:00. Bilety kosztują 4 USD dla dzieci i 6 USD dla dorosłych i można je kupić online na stronie ticket-master.com lub w miejscu, w którym odbywa się koncert.

Uważany za pierwszy letni przebój w historii, Szczęki został wydany w 1975 roku, a gwiazdy Roy Scheider, Robert Shaw i Richard Dreyfuss ścigają nienasyconego żarłacza białego, który terroryzuje mieszkańców wyspy Amity. Film ma kategorię wiekową R i trwa 124 minuty. Tremors zadebiutował w 1990 roku i był gwiazdorskim hitem

Kevina Bacona, Freda Warda i Rebę McIntyre. Mieszkańcy odosobnionego małego miasteczka w Nevadzie walczą sami z dziwnymi podziemnymi stworzeniami, które zabijają ich jedno po drugim.

Film ma kategorię wiekową PG-13 i trwa 96 minut

Nazwany jednym z największych musicali wszechczasów, West Side Story będzie miał swoją premierę w sobotę, 1 lipca, o godzinie 15:00. Zdobywca 10 Oscarów, w tym za najlepszy film, film opowiada o gangu polsko-amerykańskich nastolatków o nazwie The Jets ze slumsów Upper West Side na Manhattanie w Nowym Jorku, którzy rywalizują z rywalizującym gangiem niedawno wyemigrowanych Portorykańczyków, Rekiny”, aby posiadać ulice sąsiedztwa.

Jefferson Theatre znajduje się przy 345 Fannin Street w centrum Beaumont. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń pod numer (409) 838-3435 lub odwiedź witrynę beaumonteventstx.com.

READ  Wiceprezes Harris wspiera śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w sprawie rosyjskich działań