Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kirkcaldy Nail Technician otrzymuje nagrodę dla najlepszego przemysłu kosmetycznego

Sarah Abbott zdobyła nagrodę w kategorii Farba i Polski Technik, a także była finalistką w kategorii Artysta Roku Mixed Media w konkursie Scratch Stars Awards prowadzonym przez magazyn Scratch.

Wydarzenie miało miejsce w zeszłym miesiącu w klubie nocnym Proud Embankment w Londynie.

Kontrowersyjny konkurs wyróżnia stylistów paznokci, blogerów, zespoły, salony i spa z siedzibą w Wielkiej Brytanii w 18 kategoriach.

Udział W naszym codziennym biuletynie

wiadomości Przebij się przez hałas

Sarah Abbott z jej nagrodą. Zdjęcie: Agencja Pięciu Fotografii

Sarah, zdobywczyni międzynarodowej nagrody, założyła SK Nails & Training Academy kilka lat temu, kiedy miała swój własny salon w przemysłowej dzielnicy Kirkcaldy Mitchellston.

Ale jakieś dwa i pół roku temu zaczęła pracować w domku z bali w swoim domu, aby mogła tam być dla czwórki swoich dzieci. Pozwala to również na więcej szkoleń, ponieważ może pracować dłużej.

38-latek powiedział: „Rozpocząłem swoją karierę jako stylistka paznokci, studiując terapię estetyczną w Fife College. W ostatnim roku szkolenia w 2014 roku odbyłem trening paznokci i naprawdę podobał mi się to bardziej niż inne przedmioty, którymi byliśmy Po studiach zacząłem robić więcej kursów.

„Mam certyfikat nauczyciela od 2014 r. Najpierw zacząłem pracować dla dużej marki z branży paznokci i pojechałem do Budapesztu, aby uzyskać od tej marki certyfikat nauczyciela. Podczas blokady uzyskałem certyfikowane kursy, więc teraz zostałem niezależnym hodowcą.

Projekt Sarah, który doprowadził ją do zdobycia nagrody.

„Mogę prowadzić wiele kursów, w tym kursy dla początkujących i zaawansowanych, takie jak manicure, lakier hybrydowy, akryl i kursy zdobienia paznokci. Oferuję również kursy z zakresu kosmetologii.”

Sama Sarah ubiegała się o nagrody: „Nie planowałam tego jeszcze przez kilka lat, ale kiedy zobaczyłam, że to ogłoszono, musiałam po nią iść.

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Kirkcaldy oferuje szczęśliwej parze darmowe wesele w ramach programu Fife sh…

Musiała wziąć udział w konkursie sędziowskim, aby zaprezentować swoją pracę w oparciu o temat, który został przedstawiony wszystkim finalistom, a następnie odbył się wywiad.

„Pomysł, który daliśmy farbie i polerowaniu, brzmiał: „Mam marzenie”. Dostaliśmy pakiet tipsów, a ja wybrałem trzy tipsy do użycia. Mieliśmy godzinę na malowanie wzoru pasującego do motywu. mógłbym po prostu użyć lakieru do paznokci i farb do zdobienia paznokci, które wysychały na powietrzu”.

Dodała: „To ogromne osiągnięcie zostać uznanym za najlepszą technikę powlekania i polerowania roku! Oznacza to, że dobrze wykonałam swoją pracę i że praca, którą wykonałam w ciągu godziny spędzonej na ocenianiu, zrobiła na sędziach wrażenie na tyle, że daj mi dobre oceny.Słyszałem, że Ton sędziów przyznał mi wszystkie 10 punktów na całej tablicy.To samo w sobie jest osiągnięciem.

„Chciałbym podziękować mojemu partnerowi Michaelowi, moim dzieciom i mojej najlepszej przyjaciółce Claire za ich wsparcie”.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu na naszej bezpłatnej stronie. Liczymy na Wasze wsparcie bardziej niż kiedykolwiek, ponieważ zmiana nawyków konsumenckich wywołana przez koronawirusa wpływa na naszych reklamodawców.

Rozważ zakup prenumeraty naszej drukowanej gazety, aby pomóc w finansowaniu naszego rzetelnego i weryfikującego fakty dziennikarstwa.

https://www.localsubsplus.co.uk/nord/dm/FFP/V