Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kingdom Two Crowns and Moving Out – najlepsze gry na konsolę Xbox ze złotem na listopad • Eurogamer.net

Plus Rocket Knight i Lego Batman 2.

Abonenci Xbox Live Gold pragnący darmowych prezentów otrzymają w przyszłym tygodniu nową partię gier do swoich bibliotek, w tym Kingdom Two Crowns i Moving Out.

Moving Out na Xbox One i Xbox Series X/S będzie dostępny do pobrania w ramach przyszłomiesięcznych ofert Xbox Games With Gold od 1 do 30 listopada. Opracowany przez SMG Studio i DevM Games, jest to tętniący życiem, oparty na fizyce symulator mobilny, w którym przyjaciele łączą siły, aby wykonać szybką akcję, aby przenieść meble przez coraz bardziej niebezpieczne obszary.

Jeśli chodzi o Kingdom Two Crowns – dostępne od 16 listopada do 15 grudnia – jest to świetna mini-gra strategiczna side-by-side, w której gracze zbierają zasoby, aby stworzyć tętniące życiem królestwo i chronić je przed wrogami. Dwie korony budują na nich wcześniej sławny Wpisy serii z rozgrywką w trybie współpracy i nowym trybem kampanii, prezentującym lokacje inspirowane feudalną Japonią, gotyckim horrorem i klasycznymi średniowiecznymi ustawieniami.

Gry Xbox ze złotem – listopad 2021 r.

Gry z premierą Gold’s Xbox 360 w listopadzie przyjmą formę platformówki 2.5D Rocket Knight – a Rozsądnie zabawne Reimaginacja serii Konami Rocket Knight dla Mega Drive – plus świetny LEGO Batman 2: Superbohaterowie DC.

Rocket Knight będzie dostępny do pobrania od 1 do 15 listopada, a abonenci Xbox Live Gold mogą otrzymać Lego Batman 2 w ramach członkostwa od 16 do 30 listopada.

READ  Skyrim Anniversary Edition: Całkowicie nowa zawartość Zawiera DLC z całą zawartością Creation Club