Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prolog — przegląd w chmurze (Switch eShop)

To idzie. Ponieważ Square Enix przesyła wszystkie poprzednie gry Kingdom Hearts do The Cloud, to naturalne, że tytuł jest ekscytujący Kingdom Hearts 2.8 Wprowadzenie do ostatniego rozdziału Przybyła – kolejna kompilacja, tym razem zawierająca jedną kompletną grę, jeden zwiastun trwający cztery godziny Kingdom Hearts III I kolejny kryminał składający się z kinowych scen. W porównaniu do majestatycznego Remiks 1,5 + 2,5 HDTo opakowanie jest szczerze kiepskie jak na swoją cenę, ale fani będą musieli je zdobyć.

Nie oznacza to, że to, co jest tutaj zawarte, jest zły. Główne wydarzenie, Kingdom Hearts: Dream Drop Distance HD, remasteruje wcześniej ekskluzywną grę 3DS w nieco odważnym i żywym stylu. Będąc pierwszą grą od dłuższego czasu, która faktycznie posuwa się do przodu Królestwa Serca 2 (W momencie oryginalnego wydania było to pierwsze wydanie Siedem lat), dodaje sporo do akcji, nie tylko nowy bojowy „FlowMotion”, który pozwala wysadzać ściany, obracać się wokół kolumn i ogólnie sprawiać sobie sportowe niedogodności, ponieważ pierścienie kręcą się wokół wrogów.

Ale czekaj, to nie wszystko. Jest też nowy (i, szczerze mówiąc, niepotrzebny) dodatek w stylu zwierzaków, który sprawia, że ​​ulepszasz swoje stwory „Dream Eater”, aby walczyły razem z tobą, po dwa naraz. Zwiększenie poziomu wspomnianych stworzeń odblokowuje twoje umiejętności, aby z nich skorzystać, ale w przypadku irytującego przeoczenia te zdolności mają zastosowanie tylko wtedy, gdy masz w drużynie pożeracza snów. Takie podejście ma sens, ale ogranicza twoje opcje do tego, co jest po prostu „najlepsze” dla Dream Eater.

Możesz także zagrać jako Riku po raz pierwszy od tego czasu Re: Seria wspomnieńDzięki spolaryzowanej funkcji „nurkowania”. Zasadniczo Sora znajduje się w granicy czasowej, gdy wskaźnik zrzutu na ekranie się zapełnia – kiedy osiągnie szczyt, przejdziesz do Riku i będziesz grać z jego punktu widzenia. Wiele osób uznało to za frustrujące w 3DS i łatwo zrozumieć, dlaczego. To trochę niepotrzebny dodatek, który wydaje się naprawdę niepotrzebny właśnie w drodze Często. Na szczęście możesz używać materiałów eksploatacyjnych do odpierania upadków. Nie uważaliśmy tego za zbyt denerwujące; to jest Ciekawe Aby wymusić różnorodność w ten sposób, ale prawdopodobnie nie jest to najwygodniejszy pomysł dla gracza, zwłaszcza jeśli zostaniesz upuszczony podczas walki z bossem, szef powiedział, że odzyska całe swoje HP.

READ  Zapomnij o Counter Strike 2 - CSGO zostało odświeżone jako internetowy roguelike

Pomimo tych dziwactw, wciąż jest mnóstwo zabawy – Talia Dowodzenia powraca z Narodziny przed snem A różne światy i postacie Disneya są interesujące i różne (nie wspominając o epizodach z zespołu Świat kończy się na Tobie). To też około 30 godzin gry, ale przez cały czas udaje jej się utrzymać dobre tempo. Działa również pięknie (ze zwykłymi zastrzeżeniami Cloud Version …) i wygląda znacznie lepiej niż materiał źródłowy 3DS.

W innym miejscu opakowania zabawna etykieta dla Kingdom Hearts Birth By Sleep 0,2 Fragmentaryczna przepustka Ukryj to, co jest ostatecznie zabawną, małą dawką pracy Kingdom Hearts, podążając za historią Aqua po oryginalnym PSP. W momencie premiery był to zwiastun gry Kingdom Hearts III, z pięknie bogatą grafiką i ulepszonymi bitwami, ale obecnie nadal jest zabawnym małym arcydziełem. Aqua zaczyna na poziomie 50 i szybko zyskuje wszystkie swoje ruchy, więc jest to miła kontynuacja jej historii i ważnej historii serii. Wypróbowanie nie zajmie więcej niż kilka godzin, ale jest mnóstwo dodatkowych wyzwań i sekretów, które możesz znaleźć, jeśli kiedykolwiek będziesz miał ochotę wrócić.

Wreszcie masz Tylna okładka Kingdom HeartsCGI trwa godzinę i wypełnia niektóre z najstarszych historii serii. Niestety zdecydowana większość składa się z postaci stojących wokół siebie i kołyszących się, co naprawdę sprawia, że ​​jest to nudna rzecz. Ponownie jest to związane z następną dużą grą, ale szczerze zalecamy po prostu przeczytanie streszczenia, zamiast zawracania sobie głowy oglądaniem tego.

Tak więc, z punktu widzenia gry, jest to mieszana torba, ale jak powiedzieliśmy na górze, wtrącenia tutaj nie są w żaden sposób złe, po prostu niezupełnie dorównując tej trylogii wydań.

To grubsze, że musimy doświadczyć tego pakietu w tak kiepskiej formie. Wszystkie zastrzeżenia, które zwykle pojawiają się w wersjach w chmurze, są tutaj; Wszelkie problemy z połączeniem lub chwilowe luki w zabezpieczeniach mogą prowadzić do opóźnień, zacinania się, braku synchronizacji muzyki, zawieszania się lub całkowitego zawieszenia gry, co może kosztować postępy. Mamy mocne i stabilne połączenie, a przy pełnym resecie nadal było 50/50, jeśli przypadkowo uśpimy system. Połączenie będzie bardziej stabilne, jeśli będziesz grać tylko na telewizorze za pomocą kabla Ethernet bezpośrednio w stacji dokującej, ale jeśli masz zamiar to zrobić, najlepiej sprawdzić wersje tych gier, które działają lokalnie na innych platformach.

READ  Sklepy internetowe 3DS i Wii U zbliżają się do końca gry, ponieważ Nintendo podaje datę zamknięcia

Ostatecznie istnieje wiele potencjalnych problemów, które możesz napotkać lub nie, i wydaje się, że granie w to na Switchu nie ma żadnych realnych korzyści – chyba że nie masz innego wyjścia, jak grać te gry to jest Jednostka sterująca. Jako fan i jako gracz, który chce po prostu spójnych wrażeń z gry, jest to niesamowicie rozczarowujące.

Wniosek

Chociaż Dream Drop Distance i Fragmentary Passage to dobre rzeczy, ten produkt jest bardziej wyspecjalizowany niż poprzednia kompilacja i trudno go polecić. Konieczność, jeśli jesteś fanem, ale… spójrzmy prawdzie w oczy, jeśli jesteś fanem, grałeś już w te gry. I w systemie, w którym działają natywnie, zamiast tej (znowu!) kapryśnej i nastrojowej wersji w chmurze. Czujemy, że jesteśmy skazani na powtarzanie się w tej sprawie, ale jeśli możesz kupić ten zestaw do innego systemu, gorąco Cię o to błagamy – może nie być podręczny, ale przynajmniej będziesz musiał go zatrzymać. Będzie działać niezawodnie i konsekwentnie. W tej chwili Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue na Nintendo Switch to kolejny kompromis. Jeśli twoje połączenie internetowe jest stabilne i mocne, działa świetnie… kiedy działa świetnie. ale ty wiesz, rzeczy się zdarzają. Korzystanie z sieci Ethernet po zadokowaniu pomaga, ale nadal nakłada klej na jasne cięcie. Więc znowu kolejny dobry pakiet, ale przedstawiony w najgorszy sposób. i małe mniej Lepiej niż ostatni.