Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kim jest Maria Chang?  5 rzeczy, które warto wiedzieć o Suki Star z serialu Netflix Live-Action

Kim jest Maria Chang? 5 rzeczy, które warto wiedzieć o Suki Star z serialu Netflix Live-Action

Aktorka Maria Chang ma trudne zadanie ożywienia Sookie w aktorskiej adaptacji Netflixa Awatar: Ostatni mag powietrza Oto kilka ciekawostek, które fani powinni o niej wiedzieć.

Animacja Nickelodeona Awatar: Ostatni mag powietrza Serial jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych seriali wszechczasów, dlatego wielu fanów było zachwyconych, gdy ujawniono, że Netflix udostępni wersję serialu z akcją na żywo.

W nowym serialu aktorka Maria Chang gra Suki, przywódczynię jednego z oddziałów Wojowników Kyoshi na wyspie Kyoshi. Podobnie jak w serialu animowanym, Sookie pojawiła się tylko w jednym odcinku pierwszego sezonu, ale jeśli historia pozostanie w dużej mierze taka sama, fani mogą spodziewać się, że zobaczą ją ponownie.

Wszystko, co fani powinni wiedzieć o Marii Chang z Avatara

Netflixa

Maria mieszkała na całym świecie

Pomimo młodego wieku Maria Chang mieszkała w wielu różnych krajach na całym świecie, a dzięki wychowaniu miała także kontakt z wieloma różnymi kulturami.

Maria urodziła się w Polsce, ale wychowywała się w Pekinie w Chinach przez matkę i ojca. Później ponownie przeprowadziła się (tym razem do południowej Kalifornii w Stanach Zjednoczonych), aby studiować na uniwersytecie, co oznacza, że ​​przed ukończeniem studiów mieszkała w trzech różnych krajach.

Maria jest wielojęzyczna

Rzadko się zdarza, żeby ktoś biegle władał dwoma językami, ale Maria Chang jest na tyle biegła, że ​​potrafi posługiwać się co najmniej czterema.

W wywiadzie z Mieszane media azjatyckie (MAM) Maria wyjawiła, że ​​jej matka jest Polką, a ojciec Chińczykiem, dlatego gdy dorastała, rozmawiała z nimi w ojczystym języku swoich rodziców.

W tym samym wywiadzie zdradziła także, że jej rodzice rozmawiali ze sobą po rosyjsku:

„A więc jestem w połowie Polką, w połowie Chińczykiem. Moja mama jest Polką, a mój ojciec Chińczykiem, a ja wychowałam się w domu, w którym moi rodzice rozmawiali ze sobą po rosyjsku (z mamą rozmawiałam po polsku, a z ojcem po chińsku). „To była kompletna mieszanina języków i kultur. „Wydawało mi się to normą, ale ilekroć opowiadałem o tym innym, mówili: «O mój Boże, to szaleństwo»”.

W tym samym wywiadzie Maria ujawniła, że ​​na studiach napisała własną sztukę, która zawierała cztery różne języki:

„Właściwie napisałam solową sztukę na studiach i byłam zdezorientowana, ponieważ została ona napisana w czterech różnych językach”.

Miłość Marii do aktorstwa rozpoczęła się w teatrze

W tym samym wywiadzie dla MAM Maria podzieliła się tym, że po raz pierwszy zetknęła się z aktorstwem podczas przedstawienia teatralnego Alicja w Krainie Czarów w Polsce.

READ  Gamasutra - Informacje prasowe - Digital Dragons startuje jutro - Weź udział za darmo!

Choć aktorka mieszkała wówczas w Pekinie, wróci do Polski „Każdego lata, żeby być jego częścią [that] Grupa teatralna:

„Moja babcia rzeczywiście widziała wycinek z gazety, w którym prosiła młodych aktorów, aby wystąpili w tym lokalnym przedstawieniu teatralnym. Robili to”.Alicja w Krainie CzarówA ja na to: „Muszę to zrobić!” „Skończyło się na tym, że każdego lata wracałem do Polski, żeby dołączyć do tej grupy teatralnej. To było jak magia, bo to było na odizolowanej polskiej wsi. Biegaliśmy po trawie, wlewając nasze serca i dusze w tygodnie wypełnione próby stworzenia tego wyimaginowanego świata.”

Maria opisała także, jak te sztuki rozpaliły w niej pasję do aktorstwa i dzięki nim wiedziała, co chce robić w życiu:

„Wystawialiśmy przedstawienia na opuszczonych torach kolejowych i każdy przynosił własne poduszki, aby usiąść i oglądać przedstawienie. Chowałem się za krzakami, gotowy do dalszej jazdy, i widziałem światła. Poczułem bicie mojego serca tak szybko.” „…Byłabym przerażona, ale kocham to. Nie chcę, żeby to się nigdy skończyło. W głębi serca wiedziałam, że to jest czas, w którym jestem najszczęśliwsza. To jest to, co kocham najbardziej. I tutaj to robię. „

Zdolności artystyczne Marii wykraczają poza aktorstwo

Poza tym, że jest aktorką, Maria uwielbia także rysować i szyć.

W wywiadzie z Magazyn Fosfor (na cyfrowej okładce numeru) ujawniła, że ​​jej rodzice są artystami i że jednym z jej celów zawodowych jest to „Narysuj książeczkę ilustracyjną dla dzieci:”

„Bardzo interesują mnie też sztuki wizualne. Pochodzę z artystycznej rodziny, więc uwielbiam rysować. Jedną z rzeczy na mojej liście rzeczy do zrobienia jest zilustrowanie książki dla dzieci. Myślę, że to byłoby naprawdę fajne. Na boku nauczyłam się także szyć i wypróbowuję projekty DIY Inne. Jest to dla mnie bardzo wygodne.

Mariah zainspirowała się kilkoma aktorkami z listy

W tym samym wywiadzie dla magazynu Phosphorus Maria opowiedziała o filmach, programach telewizyjnych i aktorkach, które uwielbiała, gdy dorastała.

READ  Do obsady Saint Seiya na żywo dołączyli Sean Bean, Famke Janssen i nie tylko

Aktorka wspomniała, że ​​uwielbia oglądać Hannę Montanę I Czarodzieje z Waverly Placeale jako swoje inspiracje wymieniła konkretnie Natalie Portman i Emilię Clarke:

„Potem są poważniejsze rzeczy, które mnie zainspirowały. Pamiętam, jak widziałem Natalie Portman w”„Leon profesjonalista”. Kocham ją. To jeden z moich ulubionych. „Wszystko zepsułem”.gra o tron' Jedno lato. „Uwielbiam Emilię Clarke i uważam, że jest bardzo silna we wszystkim, co robi”.

Gdzie fani mogą śledzić Mariah w mediach społecznościowych?

Fani mogą znaleźć aktorkę Marię Singer na Instagramie. Jej oficjalna nazwa użytkownika to mariaxzhang.


Wszystkie osiem odcinków pierwszego sezonu Awatar: Ostatni mag powietrza Dostępny do strumieniowego przesyłania w serwisie Netflix.

Przeczytaj więcej o innych obecnych aktorkach poniżej:

Kim jest Meredith Garretson? 6 rzeczy, które warto wiedzieć o naszej egzotycznej aktorce

Kim jest Neil Verlac? 4 rzeczy, które warto wiedzieć o aktorce filmowej z okazji Święta Dziękczynienia

Kim jest Andrea Ellsworth? 3 rzeczy, które warto wiedzieć o aktorce programu Vince Staples Show