Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kim jest Kazi w „Hawkeye”? co wiesz

Od debiutu Marvel Cinematic Universe w 2008 roku zawsze istniały różnice między postaciami z komiksów na ekranie. MCU stosuje fragmentaryczne podejście, jeśli chodzi o tłumaczenie znaków na ekran. Niektóre z nich są bardzo bliskie ich inspiracji, a niektóre z trudem noszą tę samą nazwę. Kazimierz Kazimierczak jest w swoim przekazie ledwo rozpoznawalny. Ale kim jest Kazee? hak?

Ostrzeżenie: spoilery dla hak Odcinek 3 jest następny. Po tym, jak zasadniczo stali w cieniu, Maya i Kazee wystąpili w tym tygodniu jako dwie czołowe postacie odpowiedzialne za mafię sportową. Seria jest wypełniona historią Mayi, która przedstawia swojego ojca i ujawnia, że ​​Ronin zabił go w ramach jego usunięcia przez “średnie kierownictwo” dresowej mafii.

Ale Kazi pozostaje nieskrępowany. Jest to wyraźnie widoczne na wyższych poziomach hierarchii w porównaniu z grupami matematycznymi na poziomie podstawowym. Żaden z nich nie był przywódcą, jak wspomnieli wyżej Maya i Kaze, „Wujem”, ale Maya była tą, która podejmowała decyzje. Jednak Kazee oddziela się od reszty swojego dresu opanowaniem amerykańskiego języka migowego, co czyni go prawdziwym tłumaczem Majów i prawą ręką.

Ale to bardzo różni się od Kazi, który pojawia się na stronie. Jest to zaskakujące, ponieważ po raz pierwszy zostało wprowadzone w 2013 roku w ramach hak Serial komediowy Matta Fraction i Davida Aji, który zainspirował serial Disney+.

Chuck Zlotnik/Marvel Studios

W komiksach Kazee współpracuje z gangiem znanym jako „Dracula’s Tracksuit”, ale to wszystko, co dzieli ze swoim ekranowym odpowiednikiem. Znany na stronie jako „klaun” czarny charakter, jest polskim emigrantem z rodziny cyrkowców. Kiedy reszta jego rodziny po tym, jak znalazła się w niewłaściwym miejscu, zostaje przypadkowo zabita podczas konfliktu zbrojnego, zostaje wysłany do Ameryki ze swoim najlepszym przyjacielem Jankiem. Kiedy Janek przechodzi w eksplozji metra, klaun przemienia się w kompletnego Jokera, jeśli chcesz, odbierając życie bez wahania, bez ładu i składu.

READ  Projekt telewizyjny i filmowy World of Darkness jest w trakcie realizacji dla firmy producenckiej The Witcher Series

Jego mordercze sposoby nie pozostały niezauważone i nie minęło dużo czasu, zanim przywódcy gangów zapukali im w drogę, używając go jako niezależnego działania, aby w razie potrzeby usunąć ludzkie przeszkody. Hak był jedną z tych przeszkód, a on i Kaze znaleźli się w grze w kotka i myszkę. W końcu Kazee zostaje pokonany przez Kate Bishop i aresztowany.

Ta postać jest tak wyjątkowa, że ​​nie czujesz się z nią kompatybilna hakProste uczucie. Podobieństwo klauna do Jokera z DC Comic (postać, która do tej pory miała dwa nagrodzone Oscarami seriale) jest również problematyczna. Niewątpliwie MCU wolałoby nie wyglądać na bladą imitację konkurencyjnej postaci. Ale jak rozwinie się Kazee, dopiero się okaże.

hak Nowe odcinki w każdą środę w Disney+.