Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kilka agencji jest zamieszanych po tym, jak mężczyzna wpadł do wody | Wiadomości, sport, praca

Na zdjęciu w południe w poniedziałek rzeka Konyuango jest widoczna w polskim mieście. W poszukiwaniach mężczyzny, który w niedzielny wieczór wpadł do wody, zaangażowanych było kilka agencji. Zdjęcie PJ: Eric Techy

Kennedy – Członkowie stanowego i powiatowego zespołu nurkowego spędzili większość poniedziałku na przeszukiwaniu meandrującego odcinka rzeki Kuniwango w polskim mieście w poszukiwaniu mężczyzny, który wpadł do wody i nie został jeszcze znaleziony.

Pierwsi ratownicy zebrali się ponownie na poligonie straży pożarnej Kennedy’ego w rejonie przy drogach 394 i 62, zanim udali się do wody. Załoga szukała 46-letniego mężczyzny, nie z okolicy, który podobno w niedzielny wieczór wpadł do wody z grupą na dwóch łodziach.

Według policji grupa albo napotkała zator w kłodach, albo ścięła drzewa po drugiej stronie rzeki; Podczas nawigacji po ruinach jedna z łodzi podobno wywróciła się, a człowiek, który wpadł do wody, nie wypłynął na powierzchnię.

Nie wiadomo, czy mężczyzna miał na sobie kamizelkę ratunkową w momencie wejścia do wody.

Strażacy Kennedy’ego zostali po raz pierwszy wezwani na brzeg rzeki około godziny 19:00 w niedzielę. Wkrótce po rozpoczęciu poszukiwań kilka łodzi i quadów zostało wezwanych na miejsce zdarzenia.

Policja twierdzi, że mężczyzna, który ma 46 lat i nie pochodzi z okolicy, był z grupą w łodziach na rzece, kiedy upadł i nie pojawił się ponownie. Zdjęcie Dana Koehlera

Członkowie zespołów ratownictwa wodnego i technologicznego hrabstwa zareagowali, a pierwsze ratowniki z wielu ochotniczych straży pożarnych można było zobaczyć wzdłuż rzeki w niedzielę wieczorem. Poszukiwania zostały ostatecznie odwołane z powodu ciemności i powróciły ponownie w poniedziałek rano.

Nie zgłoszono żadnych innych obrażeń.

Policja stanu Nowy Jork, która prowadzi poszukiwania z pomocą lokalną, jest w kontakcie z rodziną mężczyzny.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejREAD  Trzech marokańczyków po amputacji ucieka z Polski