Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kierowcy autobusów chcieli, aby niedobór utrzymał się w Polsce i na terenie całego kraju

Kierowcy autobusów chcieli, aby niedobór utrzymał się w Polsce i na terenie całego kraju

Polska, Ohio (WKBN) – Pierwszy poniedziałek maja jest obchodzony jako Dzień Doceniania Kierowców Autobusów w Ohio. Może to niewdzięczna praca, ale jest bardzo ważna.

Dostarczenie dzieci do szkoły nie jest łatwym zadaniem, a obecnie w całym kraju brakuje kierowców autobusów.

Kiedy polscy uczniowie wsiadają do szkolnego autobusu prowadzonego przez Johna Gingera, nie są tylko kolejnym pasażerem.

„Kiedy wsiadają do autobusu, możesz powiedzieć, że to także nasze dzieci” – powiedział Ginger.

Są rodziną – kochaną i chronioną. Gingery od 10 lat jest kierowcą autobusu w lokalnych szkołach w Polsce. Bezpieczeństwo zawsze było jego najwyższym priorytetem, ponieważ rodzice ufają mu, że każdego dnia zabiera ich dzieci do i ze szkoły.

„Jako kierowcy autobusów jesteśmy bardzo dumni, że wykonujemy tę pracę dla naszych uczniów i ich rodziców” – powiedział.

Megan Romer jest dyrektorem transportu w Polsce. Osobiście wie, jak ciężka może być praca.
Jak wiele dzielnic, Polska potrzebuje więcej ludzi. Niektórzy z ich kierowców wykonują podwójny obowiązek, aby to osiągnąć.

„Oprócz swojej zwykłej trasy, obierają powolną trasę innych tras. Znalezienie zasięgu, w którym można zabrać dzieci do i ze szkoły, było w niektóre dni trudne” – powiedział Romer.

Rzymianie wsiadają do autobusu i podjeżdżają nawą, aby pomóc.

„Czasami rano, czasami po południu, czasami w obu przypadkach, cieszę się, że mogę pomóc, ale naprawdę przechodzą nas ponad nas” – powiedział Romans.

Święto Dziękczynienia nigdy nie wystarczy, ale kierowcy docenią wszystko, co robią.

„Spędzają niezliczone godziny na szkolnych wycieczkach terenowych, imprezach sportowych, cokolwiek innego – codziennych zajęciach, a my lubimy znaleźć czas, by podziękować” – powiedział Roemer.

READ  Przedsiębiorcy korzystają z niższego całkowitego opodatkowania w Polsce

Jeśli chcesz zostać kierowcą autobusu, jeszcze w tym miesiącu odbędą się w Polsce Targi Pracy Kierowców Autobusów. Zaplanowany jest na wtorek 24 maja w godzinach od 10:00 do 12:00, a następnie od 15:00 do 17:00.

Targi pracy nie muszą mieć Twojej CDL, są targami informacyjnymi. Wyszkolenie nowego kierowcy zajmuje około 10 tygodni, więc coraz więcej kierowców chce rozpocząć ten proces przed przejściem na emeryturę.