Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kiedy USA zniosą ograniczenia w podróżowaniu? Wyjaśnienie wymagań wstępnych i najnowsze wiadomości dotyczące daty wygaśnięcia

ludzie podróżują do Zjednoczone państwo Nadal muszą przedstawić dowody na negatywny wynik testu na Covid.

Kilka innych krajów zniosło teraz wymagania dotyczące testów, w tym Wielka Brytania i główne europejskie destynacje.

Są nadzieje, że wkrótce USA pójdą w ich ślady, obniżając ceny podróży.

Oto wszystko, co wiemy, i Pełne wymagania dotyczące wjazdu do Stanów Zjednoczonych wytłumaczyć.

Kiedy zakończy się test Covid na podróż do USA?

Obecnie pasażerowie są zobowiązani do okazania negatywnego wyniku testu Covid-19 wykonanego więcej niż jeden dzień przed podróżą. Może to być test przepływu bocznego lub test PCR. Powinieneś skorzystać z prywatnego dostawcy, a nie z bezpłatnego testu zapewnianego przez rząd.

Jednak amerykańskie linie lotnicze Delta są przekonane, że wymóg może zostać zniesiony w ciągu kilku tygodni.

„Mam nadzieję, że zostanie to wycofane w ciągu najbliższych kilku tygodni. Słyszymy dobre rzeczy z Waszyngtonu” – powiedział analitykom prezes Delta Glenn Hauenstein podczas rozmowy o wynikach firmy za pierwszy kwartał w środę.

„Otrzymujemy mocną wskazówkę, że testy przed wyjazdem zostaną wycofane w najbliższej przyszłości, co jest bardzo zachęcające” – dodał dyrektor prawny firmy, Peter Carter.

KanadaI AustraliaI Afryka Południowaa Holandia Wszyscy niedawno ogłosili zakończenie testów przedwyjazdowych dla w pełni zaszczepionych przybyszów.

więcej niż Podróż

Jakie są wymagania dotyczące wjazdu do Stanów Zjednoczonych?

Będziesz potrzebować wizy lub elektronicznego systemu autoryzacji podróży (Esta), aby znieść wizę na wjazd do Stanów Zjednoczonych.

Aby podróżować do Stanów Zjednoczonych, ludzie muszą być również w pełni zaszczepieni. Drugą dawkę należy przyjąć co najmniej 14 dni przed podróżą. Nie są wymagane dawki przypominające. Wniosek NHS jest akceptowany jako dowód szczepienia.

Każdy musi również przedstawić dowody negatywnego wyniku testu, jak opisano powyżej, lub pokazać dowody, że niedawno wyzdrowieli z Covid-19.

READ  Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020: McKeown zdobywa jeszcze dwa złote medale; Golf mężczyzn, lekkoatletyka, boks i nie tylko – transmisje na żywo! | Sporty

Aby wykorzystać dowód niedawnej infekcji zamiast testu, musisz mieć dowód pozytywnego wyniku testu wykonanego w ciągu ostatnich 90 dni oraz pismo podpisane przez licencjonowanego dostawcę opieki zdrowotnej lub urzędnika zdrowia publicznego stwierdzające, że zostałeś zwolniony z podróży zgodnie z Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) doradztwo podróżne.

Wszyscy uczestnicy muszą wypełnić a Formularz potwierdzenia i certyfikacji pasażera Podczas lotu z Wielkiej Brytanii. Można to zrobić do 24 godzin przed podróżą i przed wejściem na pokład samolotu.

Dzieci poniżej drugiego roku życia nie potrzebują egzaminu, aby wjechać do USA. Dzieci poniżej 18 roku życia nie muszą być szczepione, aby wjechać do kraju, ale dzieci poniżej 18 roku życia muszą zostać przebadane od trzech do pięciu dni po przyjeździe. Wszystkie dzieci, z wyjątkiem obywateli USA w wieku 2 lat i starszych, muszą wypełnić ten sam Formularz Ujawnienia Pasażera co dorośli.