Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kiedy Stranger Things sezon 4 zostanie wydany na Netflix?

Wygląda na to, że czekaliśmy od zawsze Dziwne rzeczy Sezon 4, ale czekanie może wkrótce się skończyć. Netflix nie tylko pokazał już kilka zwiastunów, ale wygląda na to, że filmowanie może się skończyć w ciągu najbliższych kilku miesięcy. podczas pojawiania się Jimmy Kimmel na żywoDavid Harbour pozwolił jej ujść na sucho Prawie skończyłem kręcić nowy sezon الموسم. – To znaczy, nie powinieneś mówić – powiedział – ale ja ci powiem. Tak, prawie skończyłem. „Mam jeszcze jedno małe zadanie. Powinniśmy skończyć jak sierpień, ale muszę to ogolić [beard] wielokrotnie.”

Premiera 4 sezonu była pierwotnie zaplanowana na początek 2021 r., ale z powodu opóźnień w filmowaniu z powodu pandemii koronawirusa, bardziej prawdopodobne wydaje się, że dodamy nowe odcinki w 2022 r. Na podstawie wszystkich efektów wizualnych i redakcyjnych, które wchodzą w skład serialu , prawdopodobnie istnieje duża luka czasowa między terminem kręcenia a datą premiery. Dla porównania, sezon 3 zakończył się w listopadzie 2018 r. i został wyemitowany w lipcu 2019 r. Jeśli tak, przyjrzyjmy się dacie premiery w lutym lub marcu 2021 r.

To również pasuje do teorii, że sezon 4 skupi się wokół Walentynek. Z każdym sezonem kręcącym się wokół określonego święta – sezon pierwszy z Bożym Narodzeniem, sezon drugi z Halloween i sezon trzeci z czwartym lipca – fani spodziewali się, że nadchodzący sezon będzie poświęcony wyłącznie wakacjom miłości. Nie tylko będzie pasować do aktualnej fabuły, ponieważ sezon 3 połączył się z kilkoma postaciami, ale pierwszy zwiastun nowego sezonu został wydany w Walentynki. Zbieg okoliczności czy dowód? Uważamy, że będziemy musieli poczekać, aby się dowiedzieć.

READ  Wiodący globalny ambasador marki w Indiach