Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kiedy „Star Trek: Deep Space Nine” opuści Netflix dla Paramount+?

Kiedy „Star Trek: Deep Space Nine” opuści Netflix dla Paramount+?

Star Trek: Deep Space Nine – Zdjęcie: CBS/Paramount

Przyjdź pierwszego kwietnia, Star Trek: Deep Space Nine Będzie to ostatnia pozostała własność Star Trek na Netflix w USA. Nie będzie to trwało wiecznie, ponieważ seria będzie podążać za trendem Star Trek i przeniesie się do Paramount +, gdy wygaśnie licencja. Oto, kiedy spodziewamy się, że to się stanie.

Zwycięzca czterech Primetime Emmy Awards, Star Trek: Deep Space Nine Być może jeden z najbardziej ukochanych Star Treków starszych pokoleń. Trwał od 1993 do 1999 roku przez 7 sezonów i 176 odcinków.

Krótki harmonogram rozproszenia Star Treka z Netflix do tej pory.

  • Star Trek: serial animowany został usunięty z serwisu Netflix w grudniu 2019 r.
  • Star Trek został usunięty z Netflix w październiku 2021 r.
  • Star Trek: Voyager został usunięty z Netflix w październiku 2021 r.
  • Star Trek: Enterprise został usunięty z Netflix w październiku 2021 r.
  • Star Trek: The Next Generation opuści Netflix w kwietniu 2022 roku.

Prawie wszystkie te serie były Wszystkie licencjonowane przez Netflix w USA Po raz pierwszy w lipcu 2011. Co oznacza, że ​​większość z tych programów emitowałaś ponad dekadę. W przypadku większości z tych programów był to pierwszy raz, gdy te tytuły pojawiły się w serwisie streamingowym.

Teraz nie jest łatwo przewidzieć datę usunięcia Deep Space Nine, ponieważ nie wiemy dokładnie, kiedy programy zostaną wznowione. Unogs zdaje się wskazywać, że został niedawno odnowiony w środek lipca Dopóki inny dostawca Wydaje się wskazywać, że został odnowiony 1 stycznia 2017 r. Wydaje się, że drugi dostawca miał stać na linii Po usunięciu The Next Generation, więc naszym najlepszym przypuszczeniem w tej chwili jest to, że Star Trek: Deep Space Nine Został usunięty 1 stycznia 2023 r., ale wkrótce można go łatwo usunąć.

READ  iSpace: prawdopodobnie rozbił się japoński lądownik księżycowy

Wszystkie te klasyczne usunięcia Treka wpłynęły na US Netflix, a międzynarodowe regiony Netflix zdołały zachować wszystkie powyższe seriale (z wyjątkiem serialu animowanego). Jednak w miarę rozwoju Paramount+ na całym świecie prawa te nieuchronnie wygasną. Najbardziej zauważalną oznaką tego wydarzenia było wykupienie przez Paramount swoich praw Star Trek: Odkrycie Spowodowało to, że czwarty sezon nie dotarł do Netflix i usunięcie sezonów 1-3.

Czy obejrzysz jeszcze raz Star Trek: Deep Space Nine, zanim wygaśnie? Daj nam znać w komentarzach.