Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kiedy Queen zostanie wydany na Netflix?  Data wydania, obsada

Kiedy Queen zostanie wydany na Netflix? Data wydania, obsada

Netflix zdobył kilka ciekawych programów w czerwcu i dodał do listy kolejny, czyli serial królowa Obserwuj Ulubione. To polski dramat, który opowiada historię duetu, który po latach wyobcowania spotyka ojca i córkę. Jest to oryginalny serial dramatyczny Netflix, napisany przez nieżyjącego już Árniego Ólafura Ásgeirssona i Kacpra Wysockiego. Wyreżyserowany przez Łukasza Kosmickiego, jest znanym reżyserem znanym z filmów m.in najzimniejsza gra A ciemny dom.

Serial jest również groteskowy i nie zabraknie drag queens. Ostatnio w serwisie Netflix pojawiły się świetne treści o dziwnych motywach, takie jak połowa tego lub Heartstuber Aby wymienić tylko kilka, patrząc na tę serię z Polski, nadzieje są równie duże. Serial oceniany jest jako szczery i emocjonalny, dlatego możemy spodziewać się, że nasze emocje przeniosą się na przejażdżkę kolejką górską, gdy ją oglądamy.

Aktorzy serialu Queen

W obsadzie występuje Andrei Ciorin w roli głównej, grający dwie postacie jednocześnie: Sylwister i Lorettę, Marię Peszek, Julię Cetnicę, Cova Rea, Anthony Borowskiego, Bowie Koelek, Henrika Nipodika, Piotra Witkowskiego, Kionę, Himera Drag Queen, Veronique Peskeglię i Lolę Ionju Zab Potoksky i Marie.

Przeczytaj także: Doktor Strange w wieloświatowym szaleństwie wpadki: Wszyscy tańczą

Fabuła / podsumowanie serii Queen

Podsumowanie serialu Netflix Królowa (Kroaloa) Czytane jako – Po dziesięcioleciach nieobecności słynny paryski krawiec i drag queen wraca do rodzinnego miasta Polski, aby pogodzić się z córką. W zwiastunie widzimy Sylwestera, krawca z Paryża, który otrzymuje wiadomość od swojej wnuczki, że jej matka potrzebuje przeszczepu nerki i tylko on może pomóc.

Co prowadzi go z powrotem do Polski, by pomóc córce, ale ona nie jest zadowolona widząc ojca, który rzekomo ją opuścił lata temu. To rodzinny dramat o związku ojca i córki oraz o tym, jak dbają o swój zerwany związek. Co więcej, chodzi o wyrażenie i zaakceptowanie swojego prawdziwego ja przed najbliższymi, jak przyznaje Sylwister do swojej osobowości w przebraniu.

READ  Recenzja IMAX Black Widow — koncentracja na rozrywce

The Queen and the Trailer data premiery

Seria zostanie wydana 23 czerwca 2022 r. Netflix. Zwiastun możecie obejrzeć poniżej.

Przeczytaj także: Bhool Bhulaiyaa 2 pojawia się na Netflix, widzowie gromadzą się wokół Kartik Aaryan, Tabu

Podążaj za nami Instagram & Facebook Aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i recenzjami.