Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kiedy odbędzie się pokaz hołdowy Taylorowi Hawkinsowi w Londynie?

Kiedy odbędzie się pokaz hołdowy Taylorowi Hawkinsowi w Londynie?

Taylor Hawkins stał się bardzo lubianą postacią na scenie rockowej dzięki swojej pracy z Foo Fighters i nie tylko, ale jedną z największych muzycznych tragedii 2022 roku była jego przedwczesna śmierć na początku tego roku. Fani już niedługo będą mieli okazję uhonorować zmarłego perkusistę na pierwszym z dwóch nadchodzących na jego cześć koncertów, które zbliżają się wielkimi krokami.

Kiedy odbędzie się pokaz hołdowy Taylorowi Hawkinsowi w Londynie?

Pierwszy z dwóch koncertów odbędzie się na stadionie Wembley w Londynie i ma się odbyć w ten weekend, a konkretnie w sobotę 3 września o godzinie 11:30 ET. Drugi koncert zaplanowano na 27 września w Kia Forum Los Angeles.

Występ w Londynie będzie ważnym wydarzeniem, w którym wystąpią Travis Barker z Blink-182, Lars Ulrich z Metalliki, Josh Homme z Queens Of The Stone Age, Stewart Copeland z The Police, Liam Gallagher z Oasis, Omar Hakim i The Pretenders Chrissy Hende, Brian Johnson z AC/DC, Jon Paul Jones z Led Zeppelin, Keisha, Rush Jedi Lee, Queens Brian May, Krist Novoselic, Neil Rodgers, Neil Rodgers i inni.

Jeśli chodzi o oglądanie programu, dowiedz się więcej na ten temat tutaj.

Niektórzy z omawianych tu artystów to artyści Warner Music. Uproxx jest niezależną spółką zależną Warner Music Group.

READ  Najlepsze filmy o zombie XXI wieku