Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kiedy Karan Johar odpowiedział na pogłoski o konflikcie ego między SRK a Hrithikiem Roshanem

bredcrumb

funkcje

oi-Swikriti Srivastava

przez Biuro Filmibeat

|

Czy wiesz, że kiedy Karan Johar zaręczył się z dwoma gwiazdami – Shah Rukhem Khanem i Hrithikiem Roshanem o swoim rodzinnym dramacie? Kabhi Khushi Kabhi Gum, Wśród głównych aktorów krążyło wiele opowieści o domniemanej zimnej wojnie. Kilka magazynów rozrywkowych opublikowało w swoich kolumnach plotki o rzekomej walce ego między SRK a Hrithikiem. W 2001 roku, przed premierą filmu, w rozmowie z Latiką Sedaną Karan odpowiedział na plotki o Shah Rukhu i Hrithiku.

Zapytani, czy to prawda, że ​​Shah Rukh i Hrithik nie przyjaźnili się ze sobą w grupach K3GNie było czegoś takiego jak tarcie między Shah Rukhem i Hrithikiem, powiedział Karan. W rzeczywistości Hrithik uważał Shah Rukha za swojego starszego brata.

Kiedy-Karan-Johar-reakcja-na-plotki-o-ego-zderzenie-Shah-Rukh-Khan-Hrithik-Roshan

W tym samym wywiadzie, kiedy zapytano Karan, czy się spodziewa Kabhi Khushi Kabhi Gum Zrobić tak dobrze, jak jego pierwsza reżyseria Kutch Kutch Hota Hai, Reżyser powiedział: „KKHH był surowym filmem emocjonalnym. K3G jest bogaty w blask, błysk i emocje. Poczekajmy i zobaczmy”.

Cóż, wszyscy o tym wiemy K3G’s Popularny wśród kinomanów. Film zyskał popularność nie tylko w Indiach, ale także w wielu innych krajach!

Wkrótce Karan będzie miał na sobie kapelusz reżysera na nadchodzący projekt Łóżko, Dramat historyczny oparty na epoce Mogołów, który jest kroniką historii dwóch walczących braci. W głównych rolach obsadzili Ranveera Singha, Kareenę Kapoor Khan, Alię Bhatt, Anila Kapoora, Vicki Kushal, Janvi Kapoor i Bhumi Bidnikar.

Przeczytaj także: Hrithik Roshan wspomina swoją rozmowę z „Naną” o Maha Shifratri; Dzieli się z nim niewidocznymi zdjęciami

Przeczytaj także: Hrithik Roshan uwielbia kąpać się w Rajinikanth za swoją nagrodę Dadasaheb Phalke