Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kennedy prowadzi Campbella w Football Playoff |  Wiadomości, sport, praca

Kennedy prowadzi Campbella w Football Playoff | Wiadomości, sport, praca


WARREN – Kennedy potrzebował trochę czasu, aby rozpocząć grę w czwartek, ale kiedy Orły zadomowiły się już w komfortowej sytuacji, osiągnęły sukces i wlokły się w stronę zwycięstwa 6:0 nad Campbellem.

Po zakończeniu sezonu zasadniczego Orły poniosły pierwszą porażkę, przegrywając 3:0 z Lake Center Christian. W międzyczasie odnieśli zwycięstwo nad Garfieldem i porażkę nad Aquinas, ale ich największym sprawdzianem przed turniejem była porażka.

To spowodowało, że Kennedy na początku był trochę zardzewiały i nie grał przez tydzień. Gdy rdza zniknęła, wszystko poszło gładko.

„To była dla nas ciężka porażka (z LCC). Mieliśmy wiatr w żagle (przed sezonem) i to nas cofnęło” – powiedział trener Eagles Anthony Ledenko. „Po tym meczu mieliśmy grać z United, ale padało, więc niestety nie mieliśmy kolejnego dużego testu przed turniejem. Myślę, że dzisiaj zaczęliśmy powoli, ponieważ nie graliśmy przez siedem dni, ale oczywiście wygraliśmy i w miarę upływu czasu wyglądaliśmy znacznie lepiej.

Nick Ryan rozpoczął mecz głową w pole karne bramkarza w około 12. minucie meczu. W ciągu następnych 12 minut Kennedy strzelił jeszcze trzy gole – jeden strzelił Gio Femia, jeden Dom Ryana i kolejny Nicka Ryana, co dało Orłom wygodne prowadzenie do przerwy.

Prowadząc czterema bramkami w pierwszej połowie, Kennedy strzelił jeszcze dwa gole w drugiej połowie. Obie bramki strzelił świetny Łukasz Robica.

„To po prostu wspaniały dzieciak” – powiedział Ledenko. „Ma świetne piłkarskie IQ. Zawsze jest we właściwym miejscu o właściwym czasie. Gra jak buldog. Nie jest największym dzieciakiem na boisku, ale daje o sobie znać. Nie boi się podejmować wyzwań dla ze względu na grę fizyczną, a teraz gra na skrzydle.” Wykonuje więc stałe fragmenty gry i znowu jego IQ wynosi zero.

READ  Guerrier obejmuje prowadzenie w ostatniej rundzie Italian Open

Sezon Campbella kończy się z bilansem 10-5-1. Po dwóch latach z rzędu z jednym zwycięstwem, Czerwone Diabły walczyły o szacunek.

Zasłużyli na to.

„Zdecydowanie zdobyliśmy szacunek w tym roku. Zaczęliśmy z mniej niż pięcioma (zawodnikami), a jesteśmy po dwudziestce” – powiedział trener Campbell Philip Atsas. „Otrzymaliśmy wiele pochwał spoza programu, mówiąc, że jesteśmy dużo lepiej niż przez ostatnie kilka lat. Przywracamy futbol Campbell. Walczyliśmy tutaj. …Dzieci walczyły przez cały mecz. Jestem bardzo dumny z tych wszystkich chłopaków. Mieliśmy wspaniały sezon. „Aby przejść z miejsca, w którym byliśmy, do miejsca, w którym jesteśmy, mieliśmy wspaniały sezon”.

Teraz, gdy pierwszy krok został wykonany i odzyskali szacunek, kolejnym krokiem Campbella będzie pełna przerwa. Atsas został zatrudniony na późnym etapie procesu i spędzał większość czasu na tworzeniu składu. Teraz, gdy skład jest już gotowy, a celem jest spędzenie z nimi pełnego sezonu poza sezonem i przygotowanie ich.

Spodziewaj się także szerszej osi czasu na horyzoncie.

„Następnym krokiem jest teraz odpowiedni start. Tego właśnie nam brakowało” – powiedział Atsas. „Nie mieliśmy żadnego przygotowania. Nie mieliśmy lig letnich ani lig stacjonarnych, w których moglibyśmy grać, nic z tych rzeczy. Moją pierwszą walką było zebranie wystarczającej liczby dzieci, aby powiedzieć, że mamy zespół, ale pracę dostałem późno, więc teraz zaczynamy punktualnie.

„Większość z tych chłopaków wraca. Liczę na to, że będziemy czynnikiem w przyszłym roku. Prawdopodobnie wybierzesz do gry także kilka silniejszych drużyn, ponieważ grając z silniejszymi drużynami, stajesz się silniejszy”.

We wtorek Kennedy będzie gospodarzem South Range w bitwie na najlepsze programy w regionie.

„To dobry zespół” – powiedział Ledenko. „Nie sądzę, żeby grali z wieloma szkołami Dywizji III, jeśli w ogóle w ogóle grali. Oczywiście grali z mocnymi zespołami z II ligi, na swojej konferencji grali z Hubbardem, grali z Polską”.

READ  Jak oglądać i śledzić: IAAF World Athletics Golden Tour 2024 - Toruń | Aktualności

„To będzie trudny zespół i myślę, że to będzie świetny mecz. Dla wszystkich, którzy chcą przyjść i oglądać, myślę, że ten mecz będzie jednym z tych meczów, kiedy spoglądasz wstecz i mówisz: „Wow, zwycięzca tej gry, to świetny zespół”.

[email protected]

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej