Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

KD Market podtrzymuje polskie tradycje autentycznymi paczkami

Pazki nadziewane masłem śliwkowym to bestseller w sklepach KD Market. Beata Bek

Od 25 lat KD Market, dawniej Krystyna’s Deli, jest lokalnym, rodzinnym polskim sklepem spożywczym, którego celem jest kultywowanie polskich tradycji i dzielenie się nimi z szerszą społecznością. Asortyment produktów pochodzących z Europy Wschodniej i produktów lokalnych, w tym wędzonki, świeże pieczywo, ciasta i domowe posiłki, zapewnił im reputację przyjaznego lokalnego sklepu spożywczego. Jednak to właśnie ich autentyczne bachki stały się tematem przewodnim miasta.

Paczki to popularny polski deser i podstawa KD Market. Codziennie przygotowywane są świeże w sklepie, według starej, tradycyjnej polskiej receptury przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Składniki obejmują drożdże, mąkę, jajka, mleko, cukier, sól i niewielką ilość alkoholu. Jednak to sposób smażenia wyróżnia Paczki KD Market na tle innych – smażone są z tradycyjnym masłem śliwkowym lub nadzieniem z owoców dzikiej róży lub malin, metodą tradycyjną, przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

W KD Market zachowanie polskich tradycji jest sprawą najwyższej wagi. Używanie smalcu do smażenia pączków to ukłon w stronę przeszłości i sposobu, w jaki robiły to nasze babcie. Smalec ma wysoką temperaturę wędzenia, dobrze się odgrzewa i zapobiega wchłanianiu przez paschki zbyt dużej ilości tłuszczu, dzięki czemu ciasto zachowuje swój niepowtarzalny smak.

W ofercie KD Market znajdują się zarówno nadzienia tradycyjne, m.in. masło śliwkowe, z owoców dzikiej róży czy maliny, jak i nadzienia bardziej współczesne, takie jak Nutella, budyń waniliowy, czarna porzeczka czy morela. Paczki zwija się w kulę, a następnie smaży z nadzieniem w środku do perfekcji na patelni, dzięki czemu powstaje pyszny, niepowtarzalny smak, który wyróżnia je spośród innych polskich sklepów.

W KD Market z zaangażowaniem podtrzymują tradycje i edukują swoich klientów o polskiej kulturze poprzez jedzenie. Koncentracja na jakości i autentyczności sprawiła, że ​​od ponad 25 lat są lokalnymi faworytami.

READ  Utwórz spin-off Netflix z MB

KD Market to coś więcej niż sklep spożywczy – to miejsce, w którym kultywuje się i celebruje polską tradycję i kulturę. Dzięki oryginalnym produktom Paczki oraz szerokiej gamie produktów tradycyjnych i wytwarzanych od podstaw, oferują klientom smak Polski, jakiego nie znajdą nigdzie indziej.

Znajdź najbliższą lokalizację KD Market:

Schiller Park: 9500 W. Irving Park Rd

Schaumburg: 1102 S. Rd. Rozelle

Przejazd: 835 W. Dundee Rd

Mount Prospect: 1046 S. Rd. Elmhurst

aby dostać informacje, www.mykdmarket.com