Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

KC Power & Light District organizuje oficjalne imprezy z okazji Mistrzostw Świata FIFA 2022 w Kansas City

KC Power & Light District organizuje oficjalne imprezy z okazji Mistrzostw Świata FIFA 2022 w Kansas City

Fani w każdym wieku są zaproszeni do kibicowania swojemu krajowi wraz z innymi fanami piłki nożnej i uczestniczenia w tradycji sławy Kansas City jako stolicy futbolu amerykańskiego. KC Live! W Power & Light District zyskał międzynarodową uwagę jako jedna z największych i najbardziej tętniących życiem lokalizacji imprez z okazji Mistrzostw Świata w kraju.

KC na żywo! , wielopoziomowy kompleks rozrywkowy o powierzchni 25 tys. Transmisje z meczów Mistrzostw Świata obu drużyn narodowych będą pokazywane na żywo na ekranie LED wielkości sceny, o szerokości 40 stóp i wysokości 18 stóp. Komentarz meczowy będzie wyświetlany na zadaszonym boisku zewnętrznym w języku angielskim w przypadku meczów USMNT oraz w języku hiszpańskim w przypadku meczów El Tri.

Bilety wstępu na imprezę obserwacyjną są bezpłatne i dostępne dla Zarezerwuj z wyprzedzeniem przez SeatGeek na poniższych linkach. Wstęp na wydarzenia będzie odbywał się na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy” od dwóch godzin przed rozpoczęciem, aż do osiągnięcia miejsca. Posiadacze biletów powinni przybyć wcześniej i wejść do KC Live! Via Orzechowa ul.

Faza grupowa Oglądaj imprezy w KC Live!

Ponadto żaden inny pub nie będzie otwarty dla wszystkich meczów pucharowych podczas Mistrzostw Świata, a także meczów fazy grupowej rozpoczynających się o 9 rano CST lub później (z wyjątkiem Dnia Dziękczynienia) dla imprez z oglądaniem w pomieszczeniach, które wykorzystują wideo z wysokości 3 metrów i 15 stóp. ściany i otaczające ekrany HDTV. Specjalne jedzenie i napoje będą dostępne przez cały czas trwania Mistrzostw Świata – w tym 6 dolarów na studnie, 25 dolarów na lokalne piwo i 50% na nachos – a uczestnicy będą mogli wygrać prezenty, w tym nagrody Sporting KC.

Grupy oglądają imprezy w dowolnym innym pubie

Znajduje się naprzeciwko T-Mobile Center przy 1370 Grand Blvd. No Other Pub został otwarty w 2016 roku jako jedyny w swoim rodzaju bar sportowy i salon towarzyski. Na powierzchni 21 000 stóp kwadratowych znajduje się pełen zakres udogodnień i zajęć, w tym siłownia z kręgielnią, symulatory golfa, snooker, shuffleboard, ping-pong, ping-pong, shufflebook, rzutki, beer-pong i bilard.

READ  Mistrzostwa Świata Polska Piłka ręczna | Sport narodowy

Wśród wielu lokali rozrywkowych i gastronomicznych w dziewięciu dzielnicach miasta w Power & Light District fani będą mogli przygotować się w Rally House, obejrzeć film w B&B między meczami i przejechać się tramwajem KC.

Mistrzostwa Świata FIFA 2022 będą transmitowane na żywo w USA w FOX, FS1 i aplikacji FOX Sports w języku angielskim, a także Telemundo, Universo i Peacock w języku hiszpańskim. Kliknij tutaj Pełen harmonogram wszystkich 64 meczów z informacjami o transmisji.

FIFA przewiduje, że tegoroczne Mistrzostwa Świata ponownie dotrą do globalnej widowni telewizyjnej liczącej ponad trzy miliardy ludzi. Mistrzostwa Świata FIFA 2018 wygenerowały na żywo średnio 190,5 mln widzów na mecz w 210 regionach na całym świecie.

Mistrzostwa Świata odbywają się co cztery lata i zwiększą się z 32 drużyn rywalizujących w 64 meczach w tegorocznym turnieju do 48 drużyn grających w 80 meczach w 2026 roku. Kansas City jest jednym z 16 miast w Stanach Zjednoczonych, Meksyku i Kanadzie wybranych do gospodarzem meczów podczas Mistrzostw Świata FIFA 2026. Odwiedź KC2026.com I śledź KC2026 dalej ŚwiergotA Instagram A Facebook Najnowsze wiadomości.