Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Każdy wskaźnik będzie oznaczał rozszerzenie Super Max Luki Doncica z Mavericks

Derek róża Był oczywiście uprawniony do „reguły Dereka Rose” po wdrożeniu jej przez NBA w 2011 roku. Reguła pozwala kwalifikującym się graczom zarobić więcej pieniędzy w piątym sezonie niż mogli wcześniej. Rose zakwalifikował się, zdobywając nagrodę MVP w 2011 r., więc jego rozszerzenie na zakres juniorów z Bulls sugerowało, że Offseason zawierał wyższą wypłatę.

Ale kwalifikacja do piątego roku Super Maxa jest trudna. Gracze muszą zdobyć nagrodę MVP, stworzyć określone drużyny NBA lub zdobyć nagrodę Obrońca Roku w pierwszych czterech sezonach. Szczególnie trudno jest zakwalifikować się przed podpisaniem kontraktu na rozszerzenie zakresu juniorów, co gracze robią po trzecim sezonie. Dlatego wielu graczy podpisało dodatek dotyczący zakresu debiutantów, który określa: gdyby Gracz kwalifikuje się w swoim czwartym sezonie i otrzymuje najwyższą pensję, gdy rozszerzenie rozpocznie się w piątym sezonie.

Od Rose nikt nie kwalifikował się do maksymalnego limitu po zarejestrowaniu się w rozszerzeniu na poziomie podstawowym.

To się zmieni wraz z gwiazdą Mavericks Luka Doncic, zakładając, że w tym sezonie tworzy drużynę All-NBA. Jeśli to zrobi, może – i wygląda na to, że to zrobi – podpisać przedłużenie umowy, która ma być warta 201 milionów dolarów w ciągu pięciu lat (począwszy od 2022-23).

Mark Stein z New York Times:

Pomiędzy Doncic i Mavericks jest wyraźnie duże zaufanie.

READ  Środowiskowe przedsięwzięcie: wolontariusze sadzą drzewa w Canfield | Wiadomości, sport, praca

Nie może oficjalnie podpisać tego przedłużenia do 6 sierpnia. Olimpijski Turniej Kwalifikacyjny trwa od 29 czerwca do 4 lipca. Jeśli Słowenia jako gospodarz OQT wyprzedzi Litwę (i Polskę) (oraz Wenezuelę, Angolę i Koreę), Igrzyska Olimpijskie w Tokio odbędą się 24 lipca. -Sierpień. 8. Większość graczy obawia się kontuzji i siedzi do momentu oficjalnego przedłużenia.

Ale Doncic wyraźnie wie, że Dallas zaproponuje mu przedłużenie bez względu na wszystko.

Był bardzo dobry w kwalifikacjach i miał zaledwie 22 lata. Utrzymanie go przez następne pięć lat (sześć, jeśli nie ma opcji gracza) to okazja za każdą dozwoloną cenę.

Wielkie wyzwanie Mavericks: Zdecydować, jak budować wokół Doncica.