Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Katzik dodaje Pyotr Glas z Polski

West Lafayette, Ind. – Trener tenisa męskiego Purdue Paul Kajtsik Dodając kolejne zobowiązanie do już skumulowanej klasy rekrutacyjnej 2021, polski międzynarodowy Piotr Kallus zobowiązał się do dołączenia do producentów kotłów tej jesieni.

Po potwierdzeniu pięciu gwiazdek tenisowej sieci rekrutacyjnej Gabriela Frankadelli, Rohana Sachdeva i Julena Morgana, klasa rekrutacyjna liczy teraz cztery osoby.

„Piotr to kolejny niesamowity dodatek do naszego projektu” – powiedział Kajtsik. „Energiczny i potężny gracz, Piotr ma doświadczenie w grze przeciwko niektórym z najlepszych juniorów tenisa na świecie. Nie możemy się doczekać, aby wywrzeć wpływ na kampusie”.

Callus wróci do Stanów Zjednoczonych po spędzeniu czasu w szerokiej karierze i zawodowej rywalizacji w torze juniorów. Polski Szczecin zajął 1302 miejsce w światowym rankingu ITA Junior, za IDF z rekordem 23-20 singli i dwoma występami półfinałowymi.

Czas Colesa w rundzie zawodowej sprawił, że dotarł do trzech półfinałów debla i finału Mistrzostw Świata we Wrocławiu 2019 w Polsce. Zajął 649. miejsce w światowym rankingu IDF debla i 1120 miejsce w ATP deblu. W swojej karierze singlowej odniósł 20 zwycięstw i zajął 1517 miejsce w świecie IDF

Zagryźć
Śledź zespół, aby zobaczyć najnowsze wyniki, statystyki i historie dotyczące męskiego tenisa łopianowego Facebook (/ PurdueMensTennis), Twitter (urPurdueMTennis) I Instagram (urPurdueMTennis).

READ  W podziemiach Muzeum Polskiego archeolodzy odkryli średniowieczną kuchnię