Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Katie Ledecky główną gwiazdą serii Pro Swim w Westmont;  strumień informacji

Katie Ledecky główną gwiazdą serii Pro Swim w Westmont; strumień informacji

Katie Ledecky Prowadzenie na żywo grupy mistrzów olimpijskich i mistrzów świata, którzy wzięli udział w tegotygodniowym spotkaniu Pro Series w Westmont w stanie Illinois paw Pływacy przygotowują się do czerwcowych mistrzostw kraju.

Ledecky wystartowała w dwóch swoich konkurencjach eliminacyjnych – na 400 i 800 metrów stylem dowolnym – a także w trzech konkurencjach, w których nie spodziewa się startować na poziomie krajowym – na 200 i 400 metrów stylem dowolnym oraz na 100 metrów stylem dowolnym.

Spotkanie rozpocznie się w środę finałami dystansowymi na żywo na USASwimming.org o 18:00 ET (w tym Ledecky na 800-metrowym biegu wolnym). paw Relacja z finałów na żywo w czwartek i piątek (400 m za darmo) o godz. 7. Transmisje na żywo o godz. 12 w południe w CNBC, NBCSports.com/live i aplikacji NBC Sports.

Pełna lista zgłoszeń tutaj.

Ledecky wchodzi w tym roku na światowy numer 1 na 800 m stylem dowolnym i drugi na 400 m stylem dowolnym za 16-letnią Kanadyjką Lato Macintosha, który dwa tygodnie temu pobił rekord świata. Macintosh nie został zgłoszony do spotkania w tym tygodniu.

Ledecky jest prawie pięć sekund szybsza od drugiej najlepszej Amerykanki na 400 m stylem dowolnym w 2023 roku. Jest o ponad 13 sekund szybsza od Amerykanki nr 2 na 800 m stylem dowolnym w tym roku.

Jest w trakcie ponownego bycia faworytką w obu czerwcowych wydarzeniach w Indianapolis, a dwie najlepsze zawodniczki w każdym indywidualnym wydarzeniu kwalifikują się do lipcowych Mistrzostw Świata w Japonii.

Ledecky mogła dążyć do powtórzenia swojego programu Mistrzostw Świata z zeszłego roku, kiedy wygrała wszystkie swoje konkurencje (400m, 800m i 1500m stylem dowolnym oraz sztafetę 4x200m stylem dowolnym). Pytanie brzmi, czy planuje tego lata ścigać się na 200 m stylem dowolnym.

W zeszłym roku wygrała bieg na 200 m na poziomie krajowym i zrezygnowała z udziału w zawodach światowych, częściowo powołując się na harmonogram, który obejmuje półfinał na 200 m stylem dowolnym i finał na 1500 m stylem dowolnym na tej samej trasie podczas Mistrzostw Świata. Harmonogram jest taki sam jak w tym roku.

READ  Spojrzenie wstecz na 24 lutego: „Ratując jelenia znad rzeki”

Najważniejszym wyścigiem w Westmont może być 400-metrowy IM mężczyzn w czwartek. Obejmuje wszystkich medalistów z czerwcowych światów – Francuzów Leona Marchandakto potrząsnął Michaela PhelpsaRekord świata, oprócz Amerykanów Carsona Fostera I Ścigaj Caliche’aaktualny mistrz olimpijski.

Na spotkanie wchodzą również: Indywidualni złoci medaliści olimpijscy Bobby’ego FinkaI Ryana Murphy’egoI Lidia JakubiakI Liliowy Król I Szymon Manuel.

OlympicTalk jest włączony Nowości Apple’a. woleliśmy!