entertainment

Katie Cortman: Gwiazda Project Runway słynie ze swoich kolorowych projektów na Instagramie

„Project Runway” to amerykański serial telewizyjny reality, skoncentrowany na projektowaniu mody. Seria obejmuje zawodników rywalizujących ze sobą, aby stworzyć najlepsze stroje, ale jest pewien haczyk! Jest ograniczona czasowo, materiałowo i tematycznie. Co więcej, ich projekty są oceniane przez panel, a jeden lub więcej projektantów jest co tydzień dyskwalifikowanych z pokazu. Podczas gdy finaliści mają szansę zaprezentować swoje kreacje podczas New York Fashion Week (NYFW), pierwszy zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 250 000 USD!

„Project Runway” został stworzony przez Eli Holzmana i prowadzony przez modelkę Heidi Klum od 2004 do 2017 roku. Program powrócił do Bravo w 2018 roku, po bankructwie The Weinstein Company. Klum i mentor projektanta, Tim Jean, opuścili pokaz w 2018 roku, aby poprowadzić kolejny pokaz mody, „Making the Cut”, na Amazon Video.

Powiązane artykuły

„Dalej w modzie”: data premiery, fabuła, obsada, zwiastun i wszystko, czego potrzebujesz w najnowszej strefie modowej Netflix

Project Runway: Dlaczego Christian Siriano to idealny wybór na odnowione zawody na wybiegu

Kim jest Katie Cortman?

Katie Cortman jest z zawodu projektantką mody, a jej Instagram nie wymaga wyjaśnień i niezmiernie oddaje jej namiętną kreatywność! Jeden z ambitnych projektantów Project Runway, Kortman lubi rysować, tańczyć i skakać, a także szyć.

Czy zrobisz wrażenie na sędziach? Tylko czas to udowodni. Podczas swojego pokazu stara się pokazać swoją kreatywność i zamiłowanie do koloru, a jej talent do mody, projektów i obrazów łączy się, aby tworzyć sztukę do noszenia!

To bardzo jasne, że Katie czerpie inspirację ze sztuk pięknych. Najbardziej znana jest ze swoich niestandardowych, niepowtarzalnych i kolorowych nadruków. Jest żoną ginekologa położnika, który pracuje w wojsku i mają razem czworo dzieci. Kiedy jej mąż przeniósł się do Bahrajnu do pracy, Katie postanowiła pod wpływem kaprysu doskonalić swoje umiejętności szycia. Swoją drogą zakochałam się w couture!

READ  Kompromis Górniak w TVN! co jest z nią nie tak?

Kiedy jej rodzina wróciła do Stanów Zjednoczonych, postanowiła nigdy nie kupować ubrań. To zmusiło ją do wymyślenia i wykonania własnych ubrań. Katie jest bardzo dumna z tworzenia gotowych do noszenia, kolorowych wzorów i nadruków, których kobiety mogą używać przy wielu okazjach, bez kłopotów. Niedawno jej rodzina przeniosła się do Japonii, a ona przeniosła się do Japonii – ponownie ze względu na wymagania pracy męża. Dziś Katie koncentruje się na czerpaniu inspiracji ze swojego nowego otoczenia kulturowego.

Kortman jest również dumną właścicielką strony internetowej, która sprzedaje swoje projekty, a także uczy sztuki szycia! Oprócz tego prowadzi internetowy sklep z projektami o nazwie „Spoonflower”. Podczas gdy jesteś w temacie serialu, bądź na bieżąco, aby zobaczyć, czy Katie zabierze wielki czek do domu w tym sezonie.

Dziewiętnasty sezon „Project Runway” będzie emitował nowe odcinki od czwartku 14 października o godzinie 21:00 ET, na Bravo. Widzowie mogą również oglądać najnowsze odcinki w Peacock TV następnego dnia

Jeśli masz dla nas wiadomości rozrywkowe lub historię, skontaktuj się z nami pod numerem (323) 421-7515

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment