Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kate Middleton zatrzasnęła swój wielkanocny kolor lakieru do paznokci: Zdjęcie – SheKnows

Jeśli kupisz niezależnie oceniony produkt lub usługę za pośrednictwem łącza na naszej stronie, SheKnows może otrzymać prowizję partnerską.

Kiedy królowa Elżbieta II zmarła w zeszłym roku, wraz z nią przyjęto pewne królewskie protokoły modowe, ale nie wszyscy lubią zmiany. Królowi Karolowi III może się nie podobać, gdy garderoba Kate Middleton kradnie nagłówki gazet, ale z pewnością nie sprawdza koloru jej lakieru do paznokci, jak inni.

W Wielkanoc Księżna Walii oszalała, unikając ulubionego przez rodzinę królewską „Ballet Slippers” Essie i zamiast tego zdecydowała się na czerwony lakier do paznokci (Essie „Forever Yummy” jest idealne). Po prostu wydawał się współczesny i nowoczesny – doskonale odpowiedni wybór stylu. Nie mów tego jakiemuś krytykowi na Twitterze, który uważa, że ​​członkowie rodziny królewskiej powinni nosić tylko jasne kolory i tak jestWstyd całej rodziny. (Gdzie jest ta energia dla księcia Andrzeja?)

Księżna Walii Catherine uczestniczy w tradycyjnym nabożeństwie wielkanocnym w kaplicy św. Jerzego w zamku Windsor 9 kwietnia 2023 r. W Windsorze w Anglii.
Max Mumby / Indigo / Getty Images.

Inne konto przypomnienie Królewscy fani Meghan Markle są „zamordowani”, ponieważ mają też ciemny połysk. Dodali: „Oto Kate Middleton w czerwonym lakierze do paznokci, czy powiedzą nam, jakie to odważne?” Chcemy powiedzieć, że obie kobiety powinny mieć możliwość noszenia dowolnego koloru – jasnego, ciemnego, w kropki – i powinny mieć swobodę wyrażania siebie poprzez makijaż.

Essie „Zawsze pyszne” 7,99 USD na Amazon.com

Królewski historyk Marilyn Koenig wyjaśnione Baza pod lakier do paznokci Miasto i państwo, „Nie ma książek ani zasad dotyczących tego, jaki kolor lakieru do paznokci może nosić monarcha”. Dlatego prawdopodobnie oznacza to, że królowa Elżbieta była w niełasce wśród innych kobiet w rodzinie. Po śmierci Elizabeth Kate, Meghan i każdy inny członek rodziny mogą nosić lakier do paznokci, jaki chcą – nie jest to nieprofesjonalne, nie przynosi wstydu rodzinie – to tylko wybór.

READ  Nic Pizzolatto z True Detective pisze od nowa Marvel’s Blade

Zanim odejdziesz, kliknij tutaj, aby zobaczyć, jak najlepsze włosy Kate Middleton wyglądają jak po królewsku.