Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kate Middleton w okularach przeciwsłonecznych po raz pierwszy od śmierci królowej na zdjęciu jedzie w Windsorze | Królewski | Aktualności

Żonę księcia Williama widziano dziś po południu w Windsorze. Można ją było zobaczyć w ciemnych okularach przeciwsłonecznych i czarnej koszuli.

Księżna Kornwalii i Cambridge przebywała wczoraj w Windsor, podczas gdy William, książę Kornwalii i Cambridge oraz inni synowie królowej i książę Harry udali się do Balmoral po niezwykłym oświadczeniu z Pałacu Buckingham, że „lekarze królowej są zaniepokojeni zdrowiem Jej Królewskiej Mości”.

Kate została w Windsor z trójką dzieci Williama, księciem Jerzym, księżniczką Charlotte i księciem Louisem, ponieważ był to ich pierwszy pełny dzień w szkole.

Po śmierci Jej Królewskiej Mości, w wieku 96 lat w jednym z jej ulubionych lokali, Kate i William na oficjalnym koncie na Instagramie udostępniły wiadomość opublikowaną przez Pałac Buckingham.

Było na nim napisane: „Królowa zmarła w pokoju w Balmoral dzisiejszego popołudnia.

„Król i królowa małżonek pozostaną dziś wieczorem w Balmoral, a jutro wróci do Londynu”.

Notatka została również zawieszona na bramie przed Pałacem Buckingham, zgodnie z tradycją po śmierci króla.

Królowa Elżbieta II panowała najdłużej w historii Wielkiej Brytanii.

Po jej śmierci jej wnuk książę William i jego żona Kate otrzymali tytuły księcia i księżnej Kornwalii i Cambridge.

Czytaj więcej: Wszystko, co zostanie zamknięte lub anulowane w Wielkiej Brytanii z powodu śmierci królowej

Dokładna data nie została podana, ale w odpowiednim czasie zostanie potwierdzona przez Pałac Buckingham.

Marsz prawdopodobnie odbędzie się w Opactwie Westminsterskim.

Wiadomo, że przed tą datą królowa będzie leżała w Westminster Hall przez około cztery dni.

Pozwoli to członkom społeczeństwa wyrazić szacunek dla 70-letniego monarchy.

Król Karol III powiedział wczoraj w oświadczeniu: „Śmierć mojej ukochanej matki, Jej Królewskiej Mości, jest chwilą wielkiego smutku dla mnie i całej mojej rodziny.

„Jesteśmy głęboko zasmuceni odejściem waszego drogiego Władcy i bardzo ukochanej matki. Wiem, że jej strata będzie głęboko odczuwana w całym kraju, królestwach i Rzeczypospolitej, a także przez niezliczoną liczbę ludzi na całym świecie.

READ  Sąd Najwyższy Wielkiej Brytanii powołuje drugiego sędziego w związku z przystąpieniem Lady Justice Rose | Sąd Najwyższy Wielkiej Brytanii

„W tym okresie żałoby i zmian moja rodzina i ja będziemy czuć się komfortowo i podtrzymywać, znając głęboki szacunek i uczucie, jakie królowa tak szeroko otrzymała”.