Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kate Middleton mogła złamać królewski protokół na Wielkanoc 2023: Szczegóły – SheKnows

Kate Middleton mogła złamać królewski protokół na Wielkanoc 2023: Szczegóły – SheKnows

Z listą, która jest tak długa, jak protokoły brytyjskiej rodziny królewskiej, od czasu do czasu musisz złamać kilka zasad. Meghan Markle złamała sporo, kiedy oficjalnie była częścią rodziny, wraz ze zmarłą księżną Dianą. Rzadko jednak kilku członków rodziny unika łamania protokołu, zwłaszcza gdy jest to subtelna sprawa. Jednak Kate Middleton mogła złamać królewski protokół, którego nikt tak naprawdę nie widział, a wiele osób mogło przegapić!

Na obchody Wielkanocy 2023 Kate przybyła ubrana we wspaniały kobaltowo-niebieski płaszcz Catherine Walker, a także czółenka i pasujące dodatki. Jednak fani sokoli zauważyli, że Kate zrobiła coś, czego nigdy wcześniej nie robiła na oficjalnym wyjściu: założyła kolorowy lakier do paznokci!

Na Twitterze, najbardziej ukochany bloger Blog Kate Middleton Style opublikowany z Twittera Zestawienie każdego elementu wyglądu Kate, w tym zbliżenie Lady Kate. Opublikowali zdjęcie z podpisem, po części: „Pierwszy raz widzieliśmy, jak nosi też swój kolorowy lakier do paznokci”.

I mają rację!

Kate zwykle używa podkładu lub jasnego lakieru do paznokci, który pasuje do jej naturalnego koloru paznokci. (W rzeczywistości odkryliśmy dokładnie ten lakier do paznokci, który tak bardzo kocha, że ​​nosiła go w dniu swojego ślubu!) Tak więc to subtelne oświadczenie o modzie pokazuje, że Kate jest naprawdę w swojej ostrej epoce i nie boi się łamać kilku zasad w swojej modzie Teraz.

A teraz pytanie za milion dolarów: czy złamałeś królewski protokół? Zależy kogo zapytasz.

powiedział królewski ekspert od etykiety, William Hanson słońce Ponieważ istnieją pewne niepisane zasady, jeśli chodzi o kobiece paznokcie, twierdzi, że „na przykład jaskrawe czerwienie i blade róże nie są odpowiednie, zwłaszcza na oficjalne okazje, a zwłaszcza podczas żałoby”. Dodał, że dozwolone kolory to „transparentny lub ciemnoróżowy”.

READ  Epidemia spowalnia przecinanie polskiej liny

Teraz Kate nosiła w przeszłości ciemne kolory pedicure, a królewski ekspert Omid Scobie tak twierdzi BAZAAR.com, „Nie ma faktycznego protokołu dotyczącego ciemnego lakieru do paznokci” Chodzi po prostu o to, by być istotnym – nigdy nie zobaczylibyśmy tego w królewskim poście. (Jednak to wielkanocne wydarzenie było zdecydowanie królewskim zaręczynami!)

Tak czy inaczej, wielu jest podekscytowanych, widząc, jak Kate próbuje nowych rzeczy w swoim stylu!

Zanim odejdziesz, kliknij tutaj, aby zobaczyć więcej najlepszych chwil mody królewskiej Kate Middleton.