Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kate Connor mówi o nierealistycznych standardach ciała, z jakimi borykają się aktorzy płci męskiej

Kate Connor mówi o nierealistycznych standardach ciała, z jakimi borykają się aktorzy płci męskiej

Źródło obrazu: Getty/Jeremy Mueller

O czym spodziewasz się, że dwóch mężczyzn będzie rozmawiało na siłowni? Żarty o pominięciu dnia nóg, a może nawet o tym, co planuje wspólny znajomy na GymTok. Ale czasami sięga znacznie głębiej. Gwiazda „Heartstopper” Kit Connor i YouTuber Nataniel Macia Związali się w Anglii, aby solidnie poćwiczyć, i kiedy rozmawiali o wszystkim powyżej, reszta ich rozmowy może cię zaskoczyć.

26 marca Massiah zamieścił zdjęcie z ich treningu na Instagramie wraz z wideo z YouTube’a z ich sesji na siłowni. Podpisał zdjęcia: „Ja i @kit.connor = przeciętny licealista do filmów 🥷🏽”, a wideo: „Gwiazda filmowa KIT CONNOR trenuje do swojego następnego filmu”. Fani wydawali się głośni w komentarzach na YouTube, pisząc na przykład: „Tylko Kit Connor może sprawić, że obejrzę wideo z siłowni” i „Fani„ Heartstopper ”zatrzymali swoje serca z powodu tego filmu”.

„Szczerze mówiąc, powód, dla którego zacząłem chodzić na siłownię, był głęboki”.

Patrz na to!

Taniec Sugar Fit

Para idzie na siłownię na trening „pompek”, co oznacza trening pełen pompek, które działają głównie na mięśnie klatki piersiowej i triceps. Na filmie przechodzą przez siłownię, między innymi za pomocą wyciskania na ławce, wyciskania ramion, wyciskania szachów na maszynie i rozciągania tricepsa na maszynie linowej.

Connor zrobił nawet imponujący PR podczas wyciskania na ławce. „Zwykle trenuję z hantlami, więc od jakiegoś czasu nie wyciskałem na ławce” — powiedział, wciąż wykonując kilka powtórzeń z ogromnym ciężarem 105 kg (231 funtów) na sztangę, pokonując poprzedni limit 100 kg. .

W pewnym momencie Masia Connor zapytała, jak dostał się do aktorstwa i ćwiczeń, co doprowadziło do dyskusji na temat obrazu ciała i oczekiwań stawianych przez Hollywood.

„Szczerze mówiąc, powód, dla którego trafiłem na siłownię, był dość głęboki. Kiedy dostałem obsadę w„ Heartstopper ”, był on oparty na komiksie, a postać, na której się wzorowałem, ma 6’2, „duży” Connor powiedział Macii. A ja byłam niższa niż teraz i chudsza. . . Kiedy to ogłoszono, niektórzy ludzie mówili w Internecie: „Jest zbyt chudy, by grać”.

READ  Ambasada Australii kontaktuje się z artystą-dysydentem w Polsce

Conor wyjaśnił, że zobaczył te komentarze i zaczął „objadać się” i pomyślał, że równie dobrze może zacząć trenować. „Właśnie zacząłem robić pompki” – powiedział w filmie. „Robiłem prawie 200 pompek dziennie, a jedyną rzeczą, która się rozwijała, była moja klatka piersiowa”. Aktor szybko zdał sobie sprawę, że musi wzmocnić także inne mięśnie i zaczął chodzić na siłownię.

Chociaż zaczął ćwiczyć z powodu niepożądanej krytyki dotyczącej jego ciała, Connor w końcu powiedział, że ogólnie ćwiczenia są dla niego dobre. „Myślę, że to dobre dla twojego zdrowia psychicznego” – dodał, a Masia się zgodziła. „To prawdopodobnie największa korzyść, ponieważ kiedy wchodzisz na chwilę na siłownię, nie chodzi nawet o to, jak wyglądasz, ale bardziej o to, jak się czujesz” – powiedziała Macia.

Następnie obaj rozmawiali o wprowadzaniu w błąd, które czasami zdarza się w filmach i programach telewizyjnych, zwłaszcza tych, w których dorośli grają uczniów szkół średnich. Connor był w wieku licealnym, kiedy został obsadzony w „Heartstopper”, i dlatego wyglądał jak prawdziwy student college’u, a nie dorosły, do którego fani mogliby być przyzwyczajeni w tym wieku.

„Oczywiście dla nas, patrzymy na innych aktorów, którzy grają nastolatków, i myślimy:„ Ja tak nie wyglądam ”- powiedział Connor -„ale właśnie o to chodzi: my przypuszczalny Wyglądać jak nastolatka. Macia zgodziła się i przyznała, że ​​to „nierealistyczny standard”, ale przyzwyczailiśmy się do niego — stąd też w internecie pojawiły się komentarze na temat obsady Connora.

Od tego czasu Connor zakończył zdjęcia do drugiego sezonu „Heartstopper”, ale jego podnoszenie ciężarów sprawia, że ​​fani spekulują, że może przygotowywać się do dołączenia do uniwersum Marvela. Aktor Jo Locke, który grał w Heartstopper, został ostatnio obsadzony w nadchodzącym filmieWandaVision„podłańcuch”,Agata: Zatoka chaosu„, a wielu wierzy, że zagra Wiccana, nastoletnią wersję syna Wandy i członka Young Avengers. Chociaż jest inny członek młodego zespołu o imieniu Hulkling, który, o ile nam wiadomo, nie został jeszcze obsadzony. Czy Connor może być Wybrańcem?

READ  Debiut Catherine Barton w Dale jest odważnym dziełem w branży filmowej

Obejrzyj pełny film na YouTube i resztę ćwiczenia poniżej.

Dodatkowe raporty autorstwa Joely’ego Chilcota