Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kate Bosworth nigdy nie była „tak zaintrygowana” swoim mężem Michaelem Polakiem pomimo ogłoszenia ich rozstania

Możesz mieć tylko nadzieję, że znajdziesz kogoś, kto sprawi, że będziesz szczęśliwy w miłości, jak Michael Polish, który rozwodzi Kate Bosworth.

38-letnia aktorka ogłosiła, że ​​ona i Polak, 50 lat, rozstali się, a nazwanie tego polubownym zerwaniem byłoby tragiczne:

Nowoprzybyli poznali się podczas kręcenia Wielka Sura W 2011 r. zagrał Bosworth, a wyreżyserował go polski. Napisał także scenariusz oparty na powieści Jacka Kerouaca z 1962 roku o tym samym tytule.

Premiera dramatu miała miejsce w listopadzie 2013 roku, miesiące po premierze Bosworth i polskiej Ślub w Montanie.

Polak dzieli 23-letnią córkę Jasper z wizażystą Joe Streitelem, a Bosworth otwarcie mówi o mieszanej dynamice rodziny.

„Kiedy pojawiłem się na zdjęciu, bardzo ważne było dla mnie, aby mieć związek z Joe” – powiedział Bosworth w maju 2020 roku. Magazyn Vogue). „Od początku wiedzieliśmy, że aby wychować zdrową młodą kobietę na świecie, ważne jest, abyśmy wszyscy kierowali z miłością i wychowywali jej jednostkę w rodzinie”.

ten niebieski zgniatać i Superman powraca gwiazda Wcześniej datowany Orlando Bloom, który jest teraz zaręczony z Katy Perry i jest ojcem ich prawie rocznej córki Daisy Dove Bloom.

Megan Armstrong (Umieść tweeta) jest pisarzem, którego poprzednie prace pojawiały się w miejscach takich jak Billboard, Bleacher Report, GQ i innych. Bardzo interesuje się pisaniem o ludziach i ich życiu w ramach muzyki, rozrywki i sportu.

READ  Wygodne buty - trampki na sterydach