Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kassiopi zdobywa złoto na Mistrzostwach Świata U-23 – University of Iowa Athletics

Belgrad, Serbia Tony Kassiopi z University of Iowa zdobył złoto na Mistrzostwach Świata U-23 w 2021 roku.

Cassioppi wyszedł na prowadzenie 13-0, po czym upadł na 16 sekund przed przerwą. Jest drugim w tym roku mistrzem świata do lat 23 w USA. Emily Shelson wygrywa złoto dla USA we freestyle 50kg kobiet

Kassiopi, dwukrotna ogólnoamerykańska mistrzyni pływania w stylu dowolnym i dwukrotna ogólnoamerykańska hokeistka, wygrała trzy mecze w sobotę, aby awansować do finału. W swoich czterech zwycięstwach w mistrzostwach wygrał dwa mecze jesienią i wyprzedził swoich czterech rywali 38-8.

Podsumowanie / wyniki wrestlingu w USA
125 kg: Anthony Cassiope (Rosco, Illinois / Hawkeye WC)
Win Martin Simonyan (Armenia), jesień 5:55
Paris Caribri (Albania) wygrała 7-0
Sibodin Magomedov (Rosja) 5-0
Mecz o złoty medal: Azamat Khosonov (Grecja), 2:44

Aktualizacja z 6 listopada

Belgrad, Serbia Juniorzy z University of Iowa Tony Kassiopi będą walczyć o złoto w niedzielę w kategorii 125 kg na Mistrzostwach Świata U-23 2021 po pokonaniu Rosjanina Sibodina Magomedova w sobotnim półfinale.

Kassiopi, dwukrotna mistrzyni północnoamerykańskiego freestyle’u, pobiegła sprintem podczas meczu półfinałowego z decyzją 5:0. Magomedov, mistrz Europy juniorów z 2019 roku, nie mógł lepiej poradzić sobie z Kassiopi, która zdominowała cały mecz i zamknęła wszystko późnym wynikiem.

W jutrzejszych finałach zmierzy się z greckim Kassiopi Azamat Khosonovem, który pokonał w półfinale Irańczyka Seyeda Mehdi Hashemiguibariego. Khosonov startował w Mistrzostwach Świata Seniorów 2021 w Oslo, gdzie zajął 17. miejsce.

Kassiopi chce zostać w tym roku drugim drużynowym mistrzem świata U-23 z USA. W stylu dowolnym kobiet Emily Shelson zdobyła złoto dla Stanów Zjednoczonych w kategorii 50 kg.

Medal Tour rozpoczyna się w niedzielę o godzinie 18:00 czasu lokalnego w Belgradzie, o godzinie 11:00 (czasu lokalnego).

Starszy hokeista Miles Wilson prowadził 1-1 na 86, wygrywając 7-0 w pierwszej rundzie, po czym przegrał 7-4 z Armenią Mirem Markosjanem.

READ  Gutsy Evans pomaga Wielkiej Brytanii pokonać Hiszpanię i zdobyć Puchar Anglii

Podsumowanie / wyniki wrestlingu w USA
125 kg: Anthony Cassiope (Rosco, Illinois/Hawkeye)
Win Martin Simonyan (Armenia), jesień 5:55
Paris Caribri (Albania) wygrała 7-0
Sibodin Magomedov (Rosja) 5-0
Finał przeciwko Azamatowi Khosonovowi (Grecja)

86 kg: Miles Wilson (skrzyżowanie, Kolorado / Hawkeye WC)
Cesare Sadowski (Polska) wygrał 7-0
Los Maher Markosyan (Armenia) 7-4

Miasto Iowa, Iowa Zapaśnicy z University of Iowa Tony Kassiopi i Miles Wilson rywalizują w sobotę i niedzielę na Mistrzostwach Świata UWW U23 w Belgradzie w Serbii. Mistrzostwa Świata U-23 2021 odbędą się w dniach 1-7 listopada w Belexpocentar w Belgradzie.

wkładki zapaśniczeWilson jest przedstawicielem Stanów Zjednoczonych w zakresie pływania freestyle o wadze 86 kg. Kassiopi reprezentuje męską drużynę freestyle 125 kg.

Wilson i Kassiopi otworzyli turniej w sobotę o 4:30 w kwalifikacjach mężczyzn w stylu dowolnym. Mecze półfinałowe odbędą się w sobotę o godz. 10:45

Powtórka rozpocznie się w niedzielę o 9 rano, a finały mężczyzn w stylu dowolnym rozpoczną się w niedzielę o 11 rano

Pełny harmonogram wydarzeń i transmisje na żywo z Mistrzostw Świata U-23 dostępny jest na Kwiaciarnia. Pełne nawiasy i więcej można znaleźć na Flo Arena.

Wilson i Kassiopi zakwalifikowali się do Mistrzostw Świata U-23, wygrywając swoje drabinki na Mistrzostwach Świata U23 w maju.

Kassiopi przeszedł przez pierwsze cztery rundy z wagą 125 kg, pokonując rywali 45-0 i awansując do najlepszego z trzech finałów przeciwko Lucasowi Davisonowi. Wygrał mecz otwarcia finałów, spadając w czasie 1 minuty 28 sekund. Davison wygrał dzięki technologii. W drugim meczu spadł 14-4, ale Kassiopi odpowiedział zwycięstwem 13-5 w gumowym meczu o tytuł.

Wilson zdobył tytuł 86 kg przeciwko Chrisowi Foca, wygrywając pierwszy i trzeci mecz trzech najlepszych finałów, 6-1, 8-19, 5-4. Pokonał czterech najlepszych przeciwników 44-7, aby awansować do mistrzostwa.

Skład zespołu Freestyle USA w 2021 r.
57 kg: Pat Glory (Randolph, NJ/NJ RTC)
61 kg: Chris Cannon (Oceanport, NJ / Wildcat WC)
65 kg: Dom Dimas (Columbus, Ohio / Oklahoma RTC)
70 kg: Brock Mauller (Columbia, Mo./Tiger Style WC)
74 kg: Peyton Robb (Owatuna, MN/Nebraska Wrestling Training Center)
79 kg: Michael Labriola (Easton, PA / Nebraska Wrestling Training Center).
86 kg: Miles Wilson (skrzyżowanie, Kolorado / Hawkeye WC)
92 kg: Nino Bonacoursi (Betel Park, Pensylwania/Pittsburgh WC)
97 kg: Jay Aiello (Chantilly, VA / Cavalier WC)
125 kg: Anthony Cassiope (Rosco, Illinois/Hawkeye)

READ  Szkocja 3-0 Ukraina