Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kapsułki piłkarskie dla szkół średnich |  Wiadomości, sport, praca

Kapsułki piłkarskie dla szkół średnich | Wiadomości, sport, praca

South Range 49, Lakeview 10: The Raiders utrzymali swój niepokonany sezon przy życiu, biegnąc przez łączne 218 jardów, a Billy Skripac wykonał rzut na 221 jardów i trzy przyłożenia w powietrzu, aby pokonać niepokonanego Bulldoga. Dylan Dominguez również rzucił się na 129 jardów i dwa przyłożenia, podczas gdy Aiden Leon zachwiał się na pięciu podaniach na 113 jardów.

Hubbard 48, Niles 13: Czerwone Smoki strzeliły pierwsze, ale Orły zakończyły to w piątek. TC Caffey rzucił się na 236 jardów i trzy przyłożenia, podczas gdy Landon Bates rzucił się na 106 i dwie gwiazdki, podczas gdy Orły pozostały niepokonane. Antoine Gardner skoczył na 205 jardów i wylądował na dwóch Nilach.

GREENVILLE (Pennsylvania) 49, MacDonald 35: Błękitne Diabły nie powiodły się w sprawie o wysoką punktację, pokonując 324 jardy. Nate Gilligan prowadził z dystansem 205 jardów i trzema przyłożeniami, podczas gdy Logan Hawk rzucił się na 110 jardów z trafieniem. Hak rzucił również do lądowania.

SPRINGFIELD 55, JACKSON-MILTON 0: Bo Brongard zdobył pięć przyłożeń, Shondell Gardner i Marshall Wilkin oddali kopnięcia za przyłożenie w trzecim z rzędu zwycięstwie Tygrysów.

Lowellville 56, Mineral Ridge 28: Vinny Ballone rzucił na 137 jardów, rzucił się na 185 jardów i wykonał w sumie pięć przyłożeń w kolejnym zwycięstwie Rockets. Matt Lucido miał również 4 asysty na 61 jardów i trzy przyłożenia. Nate Rohrman prowadził Rams z 17 pojazdami na 148 jardów i dwoma przyłożeniami.

Crestview 44, Champion 38: Rebelianci wymazali wczesną przewagę w turnieju, aby odnieść zwycięstwo nad Złotym Błyskiem. Roclen Bettura rzucił się na wysokość zespołu 251 jardów i trzy przyłożenia na 36 wagonach.

Western Reserve 56, Sebring 22: Senior Blue Devils David Altieri pobił dwa rekordy w jednym meczu dla Western Reserve w zwycięstwie nad Sebringiem. Altiere rzucił się na 337 jardów i sześć przyłożeń, oba rekordy, pomagając poprowadzić Błękitne Diabły do ​​piątego zwycięstwa w tym roku.

READ  Jet2 zawiesza loty do Polski w czasie wojny na Ukrainie

West Branch 77, Minerva 0: Warriors trafili do kliniki punktacji w wielkim ligowym zwycięstwie nad Minerwą w piątek. Dru DeShields rzucił za trzy przyłożenia, a rozgrywający Beau Alazaus rzucił za dwa. Czterech różnych odbiorników wykonało przyłożenia i zdobyło trzy różne występy, w tym Stephen Mara, który miał trzy szybkie przyłożenia w ciągu pięciu rund.

Polska 35, Jefferson 7: Jack Fulton pobiegł za trzy, podczas gdy Polska (6:3) pokonała swojego rywala z Northeast -8, Jeffersona. Fulton zakończył wieczór ze 110 jardami na parkiecie, a także trafili Dillon Smith i Dom Parker. Polska kończy rok ze Struthersem.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej