Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kapil Sharma żartuje z Madhu, z którym Arvind Swami trzymał się dłużej niż „prawdziwa żona” i zostawia Juhi Chawlę w podziałach

Kapil Sharma zostawił wszystkich w rozłamach, podczas gdy żartował o Madhoo i Arvindzie Swamim w The Kapil Sharma Show.

Aktorzy Ayesha Gulka, Juhi Chawla i Madhu Shah pojawią się w kolejnym odcinku The Kapil Sharma Show. Podczas pokazu gospodarz Kapil Sharma żartował z Madhoo, która zagrała u boku swojej partnerki Roja Arvind Swami w Thalaivii.

Sony wzięło udział w nowym promo, w którym gościnnie pojawiają się Ayesha, Madhu i Johy. Kiedy siedzieli, Kapil powiedział Madhu w hindi: „Kiedy zobaczyłem Roję, Arvind Swami był twoim mężem w filmie. Potem zobaczyłem Thallivi, znowu twój mąż był w filmie. Itna oryginalny biwi saath nahi deti, jitna inhone diya ( nawet prawdziwa żona nie zostaje na długo, tak jak ty). Madhoo i wszyscy pozostali zostali podzieleni. +

Napisana i wyreżyserowana przez Mani Ratnama, Roja została wydana w Dzień Niepodległości w 1992 roku. Opowiada o prostej wiejskiej dziewczynie o imieniu Roja (Madhu) z Tamil Nadu, która podejmuje desperackie wysiłki, aby znaleźć swojego męża Rishi (Arvind Swami) po tym, jak został porwany przez bojownicy w Dżammu i Kaszmirze. Film był wielkim hitem ze względu na swoją muzykę i zdobył trzy Narodowe Nagrody Filmowe, w tym za najlepszy film za integrację narodową i Narodową Nagrodę Filmową za najlepszą reżyserię muzyczną.

Czytaj więcej: Aisha Gulka ujawnia powód swojej niechęci do chodzenia na imprezy kinowe

Thalaivii Kangana Ranaut pojawił się w głównej roli nieżyjącego już aktora, który stał się politykiem J Jayalalithaa. Arvind był postrzegany jako MG Ramachandran (na podstawie MG Ramachandran), podczas gdy Madhoo grał swoją żonę VN Janaki Ramachandran.

Madhoo był ostatnio widziany również w filmie Nail Polish, który został wydany na ZEE5. Obecnie pracuje nad kilkoma filmami na południu.

historia zamknięta