Top News

Kandydat do Polskiej Rady Szkolnej: Greg Riddle

Nazwa: Greg puzzle
Wiek: 61
Preferowane biuro: Polska Rada Szkolna
Zawód: Zarejestrowany przedstawiciel New York Life Securities
Edukacja: BA Business Management Capital University

Doświadczenie:
W 2017 roku został wybrany do Kuratorium Oświaty. Pełnił funkcję prezesa zarządu w 2020 roku i został ponownie wybrany w 2021 roku. Troje dzieci ukończyło Polskę od czasu wolontariatu w polskich szkołach w 1998 roku.

Jakie są twoje priorytety w okręgu szkolnym?
Presja na odpowiedzialność finansową i dobre stosunki pracy. Zdolność do płacenia konkurencyjnych wynagrodzeń i fizycznego zakładu jest utrzymywana na wysokim poziomie, ponieważ odpowiednio utrzymują koszty czasu i uwagi. Polscy podatnicy uzyskują większość zwrotów, a celem jest zapewnienie im jak najlepszego zwrotu z inwestycji.

Jakie polityki poparlibyście, aby promować różnorodność i włączenie społeczne w swoim okręgu szkolnym?
Polityka i praktyki szkolne zostały zaktualizowane i zamierzam zachęcać do dalszego przeglądu.

Informacje te zostały zebrane przez Stowarzyszenie Wyborców Kobiet Greater Youngstown (LWVGY). Kandydaci zostali upoważnieni do opublikowania go na stronie WKBN. Pytania zostały wybrane przez LWVGY i skierowane do kandydatów wspólnie z WKBN. Kandydatów poinformowano, że ich odpowiedzi zostaną wydrukowane jako przesłane i zostało to zrobione. Kandydaci ponoszą odpowiedzialność za prawdziwość podanych informacji. WKBN nie popiera ani nie odrzuca poglądów żadnego kandydata podczas publikowania tych informacji i nie ponosi odpowiedzialności za treść odpowiedzi żadnego kandydata ani w tym celu. Materiał w tym poście nie może być powielany bez pisemnej zgody WKBN. Kompletny przewodnik informacyjny LWVGY Voter Information Guide, który zawiera informacje o sprawach lokalnych, zostanie opublikowany na stronie internetowej LWVGY i rozprowadzony w wersji drukowanej w całym hrabstwie Mahoney.

READ  Polskie przypadki COVID-19 stają się coraz bardziej restrykcjami regionalnymi

About the author

Hanley Bennett

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment