Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kandydaci do Rady RP wyznaczają cele | Wiadomości, sport, praca

Polska – 2 listopada do głosowania weszło sześciu kandydatów na czteroletnią, czteroletnią kadencję o mandaty do polskiej Rady Wsi. Każdy ma swój własny zestaw celów, aby przenieść wioskę w przyszłość.

Jeśli chodzi o przyszły rozwój wsi, obecny Christopher Graf chce „zbadać i wdrożyć możliwości rozwoju gospodarczego, aby generować większe dochody dla polskiej wsi”.

„Moim głównym priorytetem jest skupienie się na przyszłości naszej wioski przy jednoczesnym poszanowaniu i zachowaniu naszej łagodnej historii i reputacji w Dolinie” – powiedział kandydat Michael Zimbauer.

Zembower i Graff wymienili również komunikację jako jeden z trzech najważniejszych celów. Graf powiedział, że chce pracować nad poprawą komunikacji między mieszkańcami a administracją wsi, ułatwiając słyszenie głosów mieszkańców, w tym możliwość odbywania posiedzeń zarządu na żywo. Zimbor powiedział, że ma nadzieję być kanałem dla społeczności, aby wyrazić swoje poglądy i pomysły władzom wioski za pomocą mediów społecznościowych, telefonu i poczty.

problemy i usługi

Urzędnicy Sanuel Movi i Martha Morgan włączyli przejrzystość w rządzie do swoich pierwszych trzech celów.

„Jestem oddany zapewnieniu odpowiedniego procesu w naszym rządzie wiejskim, aby kwestie były dokładnie omawiane, aby istniała przejrzystość, aby nie było ukrytych planów i aby istniała otwarta komunikacja, aby zidentyfikować wyzwania” – powiedział Morgan .

Movi po prostu stwierdził: „Chcę zapewnić większą przejrzystość władzom wioski”.

Zarówno Anthony Latanzio, jak i Graf powiedzieli, że wspierają lokalną policję.

„Polski Wydział Policji Wiejskiej i Zarząd Ulicy są bardzo ważnymi podstawowymi elementami naszego społeczeństwa” – powiedział Latanzio. „Ich praca ma fundamentalne znaczenie dla naszego przyszłego bezpieczeństwa, sukcesu i jakości życia. Jesteśmy teraz na ważnym rozdrożu dla obu działów i wierzę, że mogę pomóc w zapewnieniu silnego przywództwa potrzebnego do dalszego budowania wspaniałych fundamentów na przyszłość.”

„Wieś Polska czerpie ogromne korzyści z doskonałych usług świadczonych przez naszą policję i straż pożarną” – powiedział Graf. Myślę, że musimy wspierać te działy, aby mogły utrzymać wysoki poziom usług”.

READ  Jak boks jest wyjątkową historią irlandzkiego sukcesu sportowego - The Irish Times

Inne kwestie, które nominowani zostali wymienieni w pierwszej trójce, to zaangażowanie, planowanie strategiczne, tereny zielone, zlewnia Yellow Creek, nowe latarnie uliczne LED, organy ścigania, finanse i zaangażowanie młodzieży.

Kandydatka Gina Farina powiedziała, że ​​chce mieć pewność, że mieszkańcy będą mogli szukać pomocy u urzędników i odpowiadać na nią. Wspomniała również o swoich dwóch pozostałych bramkach.

„Chcę kontynuować przebudowę polskiej wsi, budując różnorodne i integracyjne przestrzenie społecznościowe, promując bezpieczniejsze spacery po wsiach i zapewniając, że kody zagospodarowania przestrzennego są odpowiednie, aktualne i odpowiednio wdrażane” – powiedziała. „Chcę również opracować program z lokalnymi szkołami w Polsce, aby uczniowie o różnych zainteresowaniach akademickich i pochodzeniu mieli okazję doświadczyć zaangażowania z lokalnymi wybranymi urzędnikami”.

Zaangażowanie było kolejnym z celów Zembowera. „Moim celem w radzie jest głosowanie nad opiniami i potrzebami moich sąsiadów” – powiedział. „W przypadku, gdy nie mogę tego zrobić z ufnością, potrzeba czasu, aby zdobyć to zaufanie w zamian za zaoferowanie własnej opinii w zamian”.

Planowanie

Kontynuacja planu strategicznego była czymś, co Lattanzio umieścił wśród swoich pierwszych trzech celów. „Jestem bardzo dumny, że byłem jednym z liderów Inicjatywy Planowania Strategicznego w ciągu ostatnich kilku lat i mam nadzieję, że niektóre z tych wspaniałych pomysłów i projektów kierowanych przez społeczność zaowocują” – powiedział.

Lattanzio również umieścił w swojej trójce parki i tereny zielone. „To, co mnie naprawdę pasjonowało w ciągu ostatnich kilku lat, to tereny zielone i parki” – zauważył. Powiedział, że chciałby znaleźć nowe przestrzenie społeczności, aby społeczność mogła się cieszyć.

Morgan umieścił zlewnię Yellow Creek wśród trzech najlepszych. Powiedziała: „Jednym z moich celów jest pomoc w rozwoju zlewni w Yellow Creek, we współpracy z Poland Township, Struthers, New Middletown, Springfield Township i Beaver Township. Taka grupa może zbadać wspólne wyzwania i opracować rozwiązania dla wielu społeczności problemy wpływające na zlewnię. Wspólna woda.”

READ  Billy Gilmore: Szkocki pomocnik pozytywnie testuje Covid-19

Morgan jako jeden ze swoich celów uwzględnił również „nowe oświetlenie uliczne LED, ponieważ przystępne programy modernizacji staną się dostępne za pośrednictwem FirstEnergy w nadchodzących latach”.

Dla Movi nadrzędnym celem jest znalezienie źródeł dochodu dla wioski. „Byłem odpowiedzialny za uzyskanie 100 000 dolarów od państwa na infrastrukturę w słynnym polskim lesie, 50 000 dolarów od komisarzy hrabstwa Mahoning na doki i 150 000 dolarów prywatnych pieniędzy na odbudowę Mouth Bridge. Poland Village ma ograniczoną podstawę opodatkowania i powinna być proaktywna.”

Innym głównym celem Moffie było egzekwowanie kodu, zwracając uwagę na niedawne dodatki, takie jak „drugie narzędzie dowodzenia i oprogramowanie opracowane tak, aby agresywnie utrzymywać standardy, które sprawiły, że wieś Polska nie ma sobie równych”.

dlaczego teraz?

Każdy kandydat został zapytany, dlaczego wybrał start.

„Popieram radę wioskową, w której badane są możliwości, podnoszone są problemy, ważone są możliwości, poszukiwane są porady i identyfikowane są świadome rozwiązania, które odzwierciedlają potrzeby, wartości i aspiracje wsi” – powiedział Morgan.

Lattanzio zauważył: „Jeśli zostanę ponownie wybrany, moimi głównymi celami w przyszłości są próby oparcia się na tym i rozpoczęcie wdrażania naszego nowego planu strategicznego, praca nad wzmocnieniem naszych wydziałów policji i ulic oraz kontynuowanie wysiłków beatyfikacyjnych z naciskiem na tereny zielone i miejsca parkingowe.”

Dla Zembower: „Poland Village to wyjątkowa społeczność, która utrzymuje świetny system szkolny, niski wskaźnik przestępczości i wspaniałych długoterminowych mieszkańców. Miałem szczęście dorastać w tej społeczności, drugie pokolenie, a teraz wychowuję tutaj moje dzieci , buldogi trzeciego pokolenia w rodzinie Zimbauer.Mam…możliwość odwdzięczenia się reprezentując głos moich sąsiadów w samorządzie lokalnym.”

Movi powiedział: „Byłem zdumiony, jak ogromne były moje pierwsze cztery lata. Potrzebuję kolejnych czterech lat, aby wykonać pracę. ”

Graf powiedział: „Dwa i pół roku temu zostałem powołany do rady gminy po wielu latach zaangażowania w społeczność… Służenie w radzie jest satysfakcjonujące, ale jest tak czasochłonne i jestem w punkcie mojej kariery i życia że mam możliwość bycia dyspozycyjnym w wykonywaniu zadań.

READ  Biden każe wysłać do Polski kolejne 3000 żołnierzy w czasie kryzysu na Ukrainie | Wiadomości, sport, praca

Farina zauważyła: „Zdecydowałam się kandydować do Polskiej Rady Wsi po tym, jak służyłam w Polskim Komitecie Planowania Strategicznego w latach 2019-2021, gdzie zostałem mianowany przez burmistrza Tima Sikavusa. Często otrzymywałem pozytywne komentarze na temat moich kreatywnych pomysłów i propozycji oraz zachęty do ubiegania się o urząd podczas pracy. Zarówno z członkami Zarządu, jak i Komitetami. Moje doświadczenie z Komitetem Planowania nieoczekiwanie rozpaliło entuzjazm do służenia mojej społeczności i jestem podekscytowany, że mogę dalej korzystać z tej możliwości.

[email protected]

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej