Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kanał 4 i kanał 5 eksplodują podczas Ściśle

Podczas gdy miliony widzów oglądało Strictly Come Dancing w sobotni wieczór, Channel 4 i Channel 5 zniknęły z „problemu technicznego”.

Kanał 4 opublikował na swoim oficjalnym koncie na Twitterze: „Channel 4 and More 4 jest obecnie zawieszony z powodu problemu technicznego i pracujemy nad jak najszybszym przywróceniem go”.

Kanał 5 wyświetlał film – Dwa muły siostry Sarah, kiedy straciła transmisję. Kanał 4 miał pokazywać World Treasures Bettany Hughes, ale wisiał ekran pokazujący koniec relacji z Formuły 1 na ekranie.

Czytaj więcej: „Najlepszy temat na Twitterze w historii” zapoczątkowany przez dumnego ojca studenta Bristol Uni

Widzowie powiedzieli, że ich ekrany wyświetlały nieruchomy klip z 25-minutowego programu, zanim wrócili do normalnych transmisji.

Chwilę później podobno kanał ponownie się zawiesił.

Tymczasem, według innych widzów, More 4 pokazywał migające obrazy na ekranie, podczas gdy niektórzy twierdzili, że dotyczy to również Film4 i E4.

Ktoś powiedział: „Czy to tylko ja, czy Channel 4, E4 i Film 4 nie działają teraz na Freeview? Mam zamrożony obraz na każdym kanale!”

Inny napisał: „Czy jest coś nie tak z Film4 i 4Music na Freeview w Kent? Wygląda na to, że Film4 utknął w tytułach filmów, a 4Music to tylko ładunek bobbingu”.

Trzeci powiedział: „Czy to tylko ja, czy @Film4 został zawieszony w napisach do filmów na ostatnie 30 minut?”

Kolejny żart: „Teraz widzę, że brakuje @channel4 i @channel5_tv…”

Aby otrzymywać najnowsze powiadomienia o nowościach, zarejestruj się wiadomości

pobierz wideo

Film jest niedostępny

READ  Transfery nowych serwerów świata są opóźnione, żadne transfery między regionami nie są dozwolone