Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kanada |  Polska, Niemcy – Rozszerzone ukraińskie usługi imigracyjne w BAL

Kanada | Polska, Niemcy – Rozszerzone ukraińskie usługi imigracyjne w BAL

Wpływ — średni

Jest rząd kanadyjski Ogłoszony Dodatkowe usługi imigracyjne dla Ukraińców w Polsce i Niemczech.

Kluczowe punkty:

  • Nowe Centrum CI, zlokalizowane w Canada Biometric Operations Center (CBOC) w Warszawie, będzie zapewniać usługi informacyjne na żywo wnioskodawcom z Ukrainy.
  • Obywatele Ukrainy mogą uzyskać dostęp do podstawowych informacji, takich jak usługi przed i po przyjeździe oraz wsparcie po przyjeździe do Kanady.
  • Od 4 maja kanadyjskie władze uruchomiły kolejny CBOC w Berlinie w Niemczech, aby skrócić czas oczekiwania na wizyty biometryczne Ukraińców i ich rodzin.

Dodatkowe informacje: Rząd Kanady nadal świadczy usługi zagraniczne obywatelom Ukrainy Tymczasowe Centrum Aplikacji Wizowych (VAC) otwarty w Warszawie. Dodatkowe informacje o dodatkowych usługach zagranicznych dla obywateli Ukrainy są dostępne Tutaj.

Analiza BAL: Kanada rozszerzyła swoje zagraniczne usługi imigracyjne na Ukraińców, aby pomóc osobom przesiedlonym przez rosyjską inwazję. Pracodawcom i pracownikom przypomina się, że działania podjęte w wyniku inwazji na Ukrainę mogą ulec niewielkim zmianom lub bez uprzedzenia.

To ostrzeżenie zostało wydane przez BAL Global Training Group. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z [email protected].

Copyright © 2022 Berry Appleman & Leiden LLP. Wszelkie prawa zastrzeżone. Przedruk lub cyfrowa redystrybucja do publicznej wiadomości jest dozwolona wyłącznie za pisemną zgodą Perry Appleman & Leiden LLP. Skontaktuj się z [email protected] w celu uzyskania zapytań.

READ  Polska kupuje 800 pocisków Hellfire do uzbrojenia swoich nowych śmigłowców szturmowych