Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kanada pokonuje Tajlandię na Mistrzostwach Świata w Siatkówce Kobiet

Kanada pokonuje Tajlandię na Mistrzostwach Świata w Siatkówce Kobiet

Treść artykułu

LODEZ, Polska – Alexa Grey i Kira van Rijk zdobyli 25 punktów, prowadząc we wtorek Kanadę 3-1 do czołowej Tajlandii na Mistrzostwach Świata w Piłce Siatkowej Kobiet FIVB.

Reklama 2

Treść artykułu

Kanada, która otworzyła turniej przegrywając z broniącą tytułu Serbią i rozstawionymi z numerem 1 USA, odniosła czwarte zwycięstwo z rzędu, wygrywając w pierwszym meczu 25-19, 25-21, 23-25, 25-22 z Tajlandią. Od 1/8 finału turnieju.

Treść artykułu

– Myślałem, że wykonaliśmy świetną robotę, wdrażając plan meczowy – powiedział kanadyjski trener Shannon Winzer. „Byliśmy dość spójni przez całą grę. W trzecim secie, kiedy byliśmy przegrani, staraliśmy się dużo zrobić, ale wróciliśmy do czwartego, gdy zbliżyliśmy się do pierwszych dwóch setów – zachowajmy spokój, osiągnijmy dobre odczyty , zdobądźmy dobre ruchy i kontrolujmy to, co możemy, co działa dla nas.”

Treść artykułu

Kanada awansowała w punktach ataku (65-63) i kontrolowała punkty blokowania (13-5).

READ  Prezydent RP wzywa nowy parlament na pierwsze posiedzenie 13 listopada

„Służymy temu turniejowi naprawdę ciężko i usuwa drużyny z systemu, a to bardzo pomaga nam w obronie” – powiedział Gray.

Kolejna Kanada zagra w środę z Turcją.

19. Mistrzostwa Świata Kobiet są wspólnie gospodarzem Holandii i Polski, a mecze będą rozgrywane w trzech holenderskich miastach i trzech polskich miastach do 15 października.

Sprawdź naszą sekcję sportową, aby uzyskać najnowsze wiadomości i analizy. Zakład opieki? Udaj się do sekcji zakładów sportowych, aby uzyskać wiadomości i kursy.

    Reklama 1

uwagi

Postmedia zobowiązuje się do utrzymywania aktywnego i obywatelskiego forum do dyskusji i zachęcania wszystkich czytelników do dzielenia się opiniami na temat naszych artykułów. Moderowanie komentarzy może potrwać do godziny, zanim pojawią się w Witrynie. Prosimy, aby Twoje komentarze były trafne i pełne szacunku. Włączyliśmy powiadomienia e-mail — otrzymasz teraz wiadomość e-mail, jeśli otrzymasz odpowiedź na swój komentarz, jeśli pojawi się aktualizacja obserwowanego wątku komentarza lub jeśli jest to użytkownik obserwujący komentarz. odwiedziliśmy Wytyczne dla społeczności Aby uzyskać więcej informacji i szczegółów na temat ustawiania pliku E-mail Ustawienia.