Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kamala Harris została uznana za winną wycierania dłoni w spodnie po spotkaniu z prezydentem Korei Południowej

„ Byłoby rasistowskim ”, gdyby był republikaninem: Kamala Harris jest skazana na wytarcie dłoni w spodnie po uścisku dłoni z prezydentem Korei Południowej

  • Wiceprezes spotkał się w piątek z Moon Jae-inem w ramach drugiej osobistej sesji Joe Bidena z zagranicznym liderem z powodu COVID-19.
  • Nagranie, które od tego czasu stało się wirusowe na Twitterze, pokazuje Demokratę Harris natychmiast wycierającą rękę po zakończeniu konferencji prasowej przez duet.
  • Jeden z użytkowników napisał: „To jest wiceprezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki? Nie tylko lekceważący, ale także„ rasistowski ”, gdyby to był republikanin… podwójne standardy na całej szerokości”
  • Inny opisał ten ruch jako „zniewagę”. Ktoś opisał to jako „bardzo krępujące”.
  • Dyskutowano o tym nawet w Sky News Australia, gdzie gospodarz Rowan Dean powiedział: „Gdyby to był Donald Trump, czy możesz sobie wyobrazić wściekłość, która by się wydarzyła?”.
  • Ale inni wskazali, że zdarzenie miało miejsce w czasie pandemii, a jeden z użytkowników skomentował: „ Myję ręce natychmiast po dotknięciu kogoś innego ”.

Kamala Harris została skazana za wytarcie dłoni w spodnie zaraz po uścisku dłoni z prezydentem Korei Południowej Moon Jae-in.

W piątek wiceprezydent Moon Jae-in spotkał się w ramach drugiej osobistej sesji Joe Bidena z zagranicznym liderem od czasu objęcia urzędu z powodu pandemii koronawirusa.

Nagranie krążące od tego czasu na Twitterze pokazuje, że Demokrata Harris natychmiast wycierała rękę po zakończeniu wspólnej konferencji prasowej.

Jeden z użytkowników napisał: „To jest wiceprezydent USA? Nie tylko lekceważący, ale także„ rasistowski ”, gdyby to był republikanin, na pewno we wszystkich wiadomościach… podwójne standardy na całej szerokości”.

Opisując ostatnie posunięcie jako zniewagę, napisał: „Kamala Harris obraża prezydenta Korei Południowej Moon Jae-in, wycierając jej dłoń po uściśnięciu mu dłoni”.

READ  Sajid Javid mówi, że wariant Omicron Covid rozprzestrzenia się teraz poprzez „przenoszenie przez społeczność” w Anglii

Dodano F_O_R_D_NATION: „Super! To takie zawstydzające! @ JoeV75613226” Dodano: „Czy Korea Południowa nie jest już naszym sojusznikiem”.

Materiał filmowy był nawet omawiany Sky News Australia Jak zauważył gospodarz Rowan Dean: „ Gdyby to był Donald Trump, czy możesz sobie wyobrazić wściekłość, która by się wydarzyła. Byłby to koniec świata.

Kamala Harris wytarła rękę o spodnie po spotkaniu z prezydentem Korei Południowej, co spotkało się z krytyką w Internecie.

W piątek wiceprezydent Moon Jae-in spotkał się w ramach drugiej osobistej sesji Joe Bidena z zagranicznym przywódcą z powodu pandemii koronawirusa.

W piątek wiceprezydent Moon Jae-in spotkał się w ramach drugiej osobistej sesji Joe Bidena z zagranicznym przywódcą z powodu pandemii koronawirusa.

Nagrania krążące od tamtego czasu na Twitterze pokazują, że Demokrata Harris natychmiast wyciera dłoń po zakończeniu wspólnej konferencji prasowej przez duet.

Nagrania krążące od tamtego czasu na Twitterze pokazują, że Demokrata Harris natychmiast wyciera dłoń po zakończeniu wspólnej konferencji prasowej przez duet.

Inni wskazywali jednak, że zdarzenie to nastąpiło w czasie rozprzestrzeniania się epidemii i było jednym z pierwszych wydarzeń, które miały miejsce w Białym Domu, odkąd Joe Biden objął urząd bez masek od początku epidemii.

Harris została w pełni zaszczepiona przeciwko COVID-19, a drugą dawkę Moderny dostała w styczniu.

Departament stosuje się teraz do nowych zaleceń Centers for Disease Control and Prevention, które pozwalają zaszczepionym osobom zbierać maski w pomieszczeniach.

Jeden z użytkowników Twittera skomentował: „ Mieszkamy w Covid. Myję ręce natychmiast po dotknięciu cudzych rąk.

Jeden użytkownik napisał:

Jeden z użytkowników napisał: „To jest wiceprezydent USA? Nie tylko lekceważący, ale także„ rasistowski ”, gdyby był to republikański… podwójne standardy w pełnym przedstawieniu. Inni opisali to jako„ tak zawstydzające ”, że było nawet omawiał w Sky News Australia jako gospodarz Rowan Dean zauważył: „Gdyby to był Donald Trump, czy możesz sobie wyobrazić wściekłość, która by się wydarzyła?”

Po spotkaniu Harris napisał na Twitterze: „Dzisiaj spotkałem się z prezydentem ROK Moonem. Rozmawialiśmy o Korei Północnej, zdrowiu na świecie oraz o tym, jak możemy zająć się podstawowymi przyczynami migracji z Trójkąta Północnego”.

„Z niecierpliwością czekamy na współpracę z Prezydentem Moonem w celu sprostania wyzwaniom, przed którymi stoimy”.

Moon przybył do Waszyngtonu, domagając się od Stanów Zjednoczonych ponownego podjęcia pilnych działań dyplomatycznych w celu ograniczenia programu nuklearnego Korei Północnej, mimo że Biały Dom wskazał, że zajmuje się tą kwestią z dłuższą perspektywą.

Omówił także koordynację dystrybucji szczepionek, zmian klimatycznych i obaw związanych z bezpieczeństwem w regionie, które Chiny zgłosiły z Bidenem.

Moon rozpoczął swój dzień w Białym Domu od spotkania z wiceprezydentem Kamalą Harris i najlepszymi doradcami Bidena.

Brał również udział w ceremonii wręczenia Medalu Honoru Ralphowi Paquette’owi, 94-letniemu weteranowi, który został uczczony za odwagę podczas wojny koreańskiej ponad 70 lat temu.

Moon przybył do Waszyngtonu, domagając się od Stanów Zjednoczonych ponownego podjęcia pilnych działań dyplomatycznych w celu ograniczenia programu nuklearnego Korei Północnej, mimo że Biały Dom wskazał, że zajmuje się tą kwestią z dłuższą perspektywą.  Omówił także koordynację dystrybucji szczepionek, zmian klimatycznych i obaw związanych z bezpieczeństwem w regionie, które Chiny zgłosiły z Bidenem

Moon przybył do Waszyngtonu, domagając się od Stanów Zjednoczonych ponownego podjęcia pilnych działań dyplomatycznych w celu ograniczenia programu nuklearnego Korei Północnej, mimo że Biały Dom wskazał, że zajmuje się tą kwestią z dłuższą perspektywą. Omówił także koordynację dystrybucji szczepionek, zmian klimatycznych i obaw związanych z bezpieczeństwem w regionie, które Chiny zgłosiły z Bidenem

Reklamy